رئیس ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات مهریز بازدید کرد

رئیس ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات مهریز بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، غلامحسين دشتی معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان  به همراه تقوایی جانشین ستاد انتخابات استان، و سالای دبیر ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات مهریز و محل ثبت نام داوطلبین نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازدید کرد. وی در این بازدید در مصاحبه ای با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: تا کنون ده نفر از داوطلبین نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کل استان ثبت نام کامل شدند و تعدادی هم در حال ثبت نام می باشد. وی در توصیه ای گفت: داوطلبین در فرصت باقی مانده برای ثبت نام اقدام کنند تا در روزهای پایانی ستادهای انتخاباتی با مشکل های احتمالی مواجه نشوند. وی همچنین با ابراز رضایت از وضعیت ستاد و آمادگی نیروها ابراز رضایت کرد و افزود: یکی از حوزه های انتخابیه فعال ما در استان شهرستان مهریز است که تا کنون هم طبق گزارشات رسیده و بازدید امروز کلیه امور ستاد انتخابات با نظم و آرامش تمام در حال انجام است.
رئیس ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات مهریز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، غلامحسين دشتی معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان  به همراه تقوایی جانشین ستاد انتخابات استان، و سالای دبیر ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات مهریز و محل ثبت نام داوطلبین نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازدید کرد.
وی در این بازدید در مصاحبه ای با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: تا کنون ده نفر از داوطلبین نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کل استان ثبت نام کامل شدند و تعدادی هم در حال ثبت نام می باشد.
وی در توصیه ای گفت: داوطلبین در فرصت باقی مانده برای ثبت نام اقدام کنند تا در روزهای پایانی ستادهای انتخاباتی با مشکل های احتمالی مواجه نشوند.
وی همچنین با ابراز رضایت از وضعیت ستاد و آمادگی نیروها ابراز رضایت کرد و افزود: یکی از حوزه های انتخابیه فعال ما در استان شهرستان مهریز است که تا کنون هم طبق گزارشات رسیده و بازدید امروز کلیه امور ستاد انتخابات با نظم و آرامش تمام در حال انجام است.

آدرس کوتاه :