رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز معرفی شد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز معرفی شد


رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز معرفی شد   در مراسمی با حضور صالحی رئیس جهاد استان . فرماندار   . بخشدار وجمعی دیگر از مسئولین شهرستان مهریز محمد حسین حکیمی به عنوان رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز منصوب شد.   در این مراسم صالحی گفت:شهرستان مهریز همواره جز شهرستان های بوده است که نقش مهمی در تولید انواع محصولات کشاورزی را در استان داشته است. وی گفت حجم بالای کار در این بخش از شهرستان تا تلاش مضاعفی از سوی مدیر جهاد کشاورزی مهریز را به هماره داشته باشد و تا حدودی مشکلاتی که در این بخش وجود دارد   کم رنگتر شود.   با اشاره به اهميت حمايت از بخش خصوصي تصريح كرد: سازمان جهاد كشاورزي يكي از دستگاه‌هايي است كه با توجه به نوع كاري كه دارد با بخش خصوصي بسيار در ارتباط است. وی اعلام كرد: حمايت از بخش خصوصي و برنامه‌ريزي اصولي براي اين تشكل‌ها از اهداف اين سازمان است و سازمان جهاد كشاورزي در اين راستا گام برمي‌دارد و تاكنون نيز اقدامات مختلفي را در راستاي حمايت از بخش خصوصي انجام داده است.   صالحی افزود:مديران جهاد كشاورزي بايد با برقراري ارتباط و تعامل مستقيم با ساكنين مناطق و بويژه روستائيان آنها را در جريان اقدامات و فعاليت هاي انجام شده قرار بدهند و در اين خصوص از ظرفيت هاي مردمي استفاده لازم را ببرند در ادامه فرماندار مهریز گفت : شهرستان مهریز به علت وجود خاک حاصل خیز دارای پتانسیل بالای در زمینه   محصولات مختاف کشاورزی است و هم اکنون نیز دارای رتبه اول تولید پسته در استان را دارد. وی اظهار داشت: در توسعه و تقويت بخش كشاورزي بايد از روشها و شيوه هاي جديد استفاده كرد اگرچه از شيوه هاي اصيل و درست گذشته كه توسط پشتيبان مورد بهره برداري قرار مي گرفت نبايد غافل شد وی افزود:در دوران پس از انقلاب اسلامي فعاليت ها و اقدامات گسترده و قابل تقديري توسط جهاد كشاورزي در سطح روستاها صورت گرفته است. كه امروزه آثار و تبحات مثبت آن قابل مشاهده مي باشد. در پایان این مراسم از زحمات زارعزاده رئیس سابق جهاد مهریز تقدیر و محمد حسین حکیمی به عنوان رئیس جدید جهاد شهرستان مهریز منصوب شد.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز معرفی شد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز معرفی شد

 در مراسمی با حضور صالحی رئیس جهاد استان . فرماندار  . بخشدار وجمعی دیگر از مسئولین شهرستان مهریز محمد حسین حکیمی به عنوان رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مهریز منصوب شد.

 در این مراسم صالحی گفت:شهرستان مهریز همواره جز شهرستان های بوده است که نقش مهمی در تولید انواع محصولات کشاورزی را در استان داشته است.

وی گفت حجم بالای کار در این بخش از شهرستان تا تلاش مضاعفی از سوی مدیر جهاد کشاورزی مهریز را به هماره داشته باشد و تا حدودی مشکلاتی که در این بخش وجود دارد  کم رنگتر شود.

 با اشاره به اهميت حمايت از بخش خصوصي تصريح كرد: سازمان جهاد كشاورزي يكي از دستگاه‌هايي است كه با توجه به نوع كاري كه دارد با بخش خصوصي بسيار در ارتباط است.
وی اعلام كرد: حمايت از بخش خصوصي و برنامه‌ريزي اصولي براي اين تشكل‌ها از اهداف اين سازمان است و سازمان جهاد كشاورزي در اين راستا گام برمي‌دارد و تاكنون نيز اقدامات مختلفي را در راستاي حمايت از بخش خصوصي انجام داده است.

 صالحی افزود:مديران جهاد كشاورزي بايد با برقراري ارتباط و تعامل مستقيم با ساكنين مناطق و بويژه روستائيان آنها را در جريان اقدامات و فعاليت هاي انجام شده قرار بدهند و در اين خصوص از ظرفيت هاي مردمي استفاده لازم را ببرند

در ادامه فرماندار مهریز گفت : شهرستان مهریز به علت وجود خاک حاصل خیز دارای پتانسیل بالای در زمینه  محصولات مختاف کشاورزی است و هم اکنون نیز دارای رتبه اول تولید پسته در استان را دارد.

وی اظهار داشت:

در توسعه و تقويت بخش كشاورزي بايد از روشها و شيوه هاي جديد استفاده كرد اگرچه از شيوه هاي اصيل و درست گذشته كه توسط پشتيبان مورد بهره برداري قرار مي گرفت نبايد غافل شد وی افزود:در دوران پس از انقلاب اسلامي فعاليت ها و اقدامات گسترده و قابل تقديري توسط جهاد كشاورزي در سطح روستاها صورت گرفته است. كه امروزه آثار و تبحات مثبت آن قابل مشاهده مي باشد.

در پایان این مراسم از زحمات زارعزاده رئیس سابق جهاد مهریز تقدیر و محمد حسین حکیمی به عنوان رئیس جدید جهاد شهرستان مهریز منصوب شد.

آدرس کوتاه :