رئیس اداره ورزش و امور جوانان مهریز: 22 رشته ورزشی در مهریز فعال است

رئیس اداره ورزش و امور جوانان مهریز: 22 رشته ورزشی در مهریز فعال است


به گزارش روابط عمومس فرمانداری مهریز، رئیس اداره ورزش و امور جوانان مهریز گفت: در حال حاضر 22 رشته ورزشی در شهرستان مهریز فعال است.  داود فتح‌آبادی در همایش ورزش و تندرستی که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در پارک گلستان میدان امام حسین(ع) با حضور دانش‌آموزان دبیرستان حضرت سیدالشهدا مهریز برگزار شد، از فعالیت 22 رشته ورزشی در این شهرستان خبر داد. وی از دانش‌آموزان خواست تا با روی آوردن به رشته‌های ورزشی استعدادیابی شوند. فتح‌آبادی گفت: کسب مدال‌های خوش‌رنگ آسیایی در مسابقات دوچرخه‌سواری و درخشش جوانان ورزشکار مهریزی در رشته‌های دو و میدانی، کاراته، تنیس روی میز، شنا، فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی نشان از وجود ظرفیت‌های زیادی در ورزش مهریز است که باید با استعدادیابی آنان زودتر شکوفا شود. وی افزود: در ورزش دوچرخه‌سواری با حمایت‌های بی‌دریغ تیم کاشی پرسپولیس، تمام زمینه‌ها برای پیشرفت در این رشته ورزشی فراهم است. فتح‌آبادی گفت: در رشته فوتبال هم بیش از شش تیم مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی حضور دارند که این حضور نشان از پیشرفت فوتبال این شهرستان در مقایسه با سال‌های گذشته دارد. وی ضرورت برنامه‌ریزی،‌ سرمایه‌گذاری در رده‌های سنی پایین و جذب اسپانسر در رونق رشته فوتبال را ضروری اعلام کرد. فتح‌آبادی در حاشیه این همایش از قهرمانی تیم شاهد مزویرآباد در مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های مهریز خبر داد. وی گفت: مسابقات فوتبال جام حذفی مهریز یادبود شهید مجتبی زارع میرک آباد دیروز با برگزاری دیدار فینال به پایان رسید که در این دیدار تیم شاهد مزویرآباد با پیروزی مدوار در 90 دقیقه پیکار به نتیجه یک بر یک دست یافتند.  
رئیس اداره ورزش و امور جوانان مهریز: 22 رشته ورزشی در مهریز فعال است

به گزارش روابط عمومس فرمانداری مهریز، رئیس اداره ورزش و امور جوانان مهریز گفت: در حال حاضر 22 رشته ورزشی در شهرستان مهریز فعال است.
 داود فتح‌آبادی در همایش ورزش و تندرستی که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در پارک گلستان میدان امام حسین(ع) با حضور دانش‌آموزان دبیرستان حضرت سیدالشهدا مهریز برگزار شد، از فعالیت 22 رشته ورزشی در این شهرستان خبر داد.
وی از دانش‌آموزان خواست تا با روی آوردن به رشته‌های ورزشی استعدادیابی شوند.
فتح‌آبادی گفت: کسب مدال‌های خوش‌رنگ آسیایی در مسابقات دوچرخه‌سواری و درخشش جوانان ورزشکار مهریزی در رشته‌های دو و میدانی، کاراته، تنیس روی میز، شنا، فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی نشان از وجود ظرفیت‌های زیادی در ورزش مهریز است که باید با استعدادیابی آنان زودتر شکوفا شود.
وی افزود: در ورزش دوچرخه‌سواری با حمایت‌های بی‌دریغ تیم کاشی پرسپولیس، تمام زمینه‌ها برای پیشرفت در این رشته ورزشی فراهم است.
فتح‌آبادی گفت: در رشته فوتبال هم بیش از شش تیم مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی حضور دارند که این حضور نشان از پیشرفت فوتبال این شهرستان در مقایسه با سال‌های گذشته دارد.
وی ضرورت برنامه‌ریزی،‌ سرمایه‌گذاری در رده‌های سنی پایین و جذب اسپانسر در رونق رشته فوتبال را ضروری اعلام کرد.
فتح‌آبادی در حاشیه این همایش از قهرمانی تیم شاهد مزویرآباد در مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های مهریز خبر داد.
وی گفت: مسابقات فوتبال جام حذفی مهریز یادبود شهید مجتبی زارع میرک آباد دیروز با برگزاری دیدار فینال به پایان رسید که در این دیدار تیم شاهد مزویرآباد با پیروزی مدوار در 90 دقیقه پیکار به نتیجه یک بر یک دست یافتند.

 

آدرس کوتاه :