رونق تولید و ایجاد اشتغال مولد و پایدار برنامه اصلی دولت و مجلس در روستاها


نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید و ایجاد اشتغال مولد و پایدار از جمله برنامه های اصلی دولت و مجلس در روستاهاست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز مسائل و مشکلات دهستان بهادران مهریز با حضور نماینده مردم در مجلس ، فرماندار مهریز ، بخشدار مرکزی و امام جمعه دهستان بهادران در دفتر دهیاری دهستان بهادران بررسی شد.

محمد رضا صباغیان با بیان اینکه  برای ایجاد اشتغال که نیاز محوری است  گفت : باید بخش خصوصی در کنار دولت قرار گیرد .

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون در روستاها و در کنار فعالیت های عمرانی و فرهنگی اقدام های خوبی برای تولید و اشتغال مولد و مفید انجام شد، ولی کافی نیست و همت بهتری را می طلبد.

صباغیان  تاکید کرد: جلب مشارکت بخش خصوصی و علاقه مندان به سرمایه گذاری در روستاها باید بیشتر شود.

وی یادآور شد: شوراهای اسلامی و دهیاران نمایندگان مردم هستند که باید مسائل و مشکلات را دقیقا بررسی و برای پیگیری و حل آنها در اختیار مسئولان قرار دهند.

در این نشست امام جمعه دهستان بهادران به اهمیت فعالیت های فرهنگی و ورزشی در کنار طرح های عمرانی اشاره کرد و پیگیری توسط نماینده مجلس را خواستار شد.

همچنین دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بر اجرای طرح های اشتغالزا، مسکن جوانان، پرداخت تسهیلات برای اجرای طرح های اقتصادی و تولیدی و فعالیت های فرهنگی تاکید کردند.

دهستان بهادران با پنج هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شهر مهریز قرار دارد .
مرکز شهرستان 55 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد واقع شده است
آدرس کوتاه :