رشد 275 درصدی تعداد دوره های آموزشی مرکز فنی و حرفه ای مهریز

رشد 275 درصدی تعداد دوره های آموزشی مرکز فنی و حرفه ای مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مهريز گفت : با توجه به گسترش دامنه علم ، دانش و صنعت در دنیای امروزی ، لازم است موسسات آموزشی به منظور رفع نیازهای آموزشی جامعه مطابق نیاز روز ، رشته ها و گرایش های مختلف را تعریف نمایند . ابواقاسم هاشمي بيان كرد : مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مهريز با چنین نگرشی به موضوع عنوان شده افزایش رشته های آموزشی را از سال 1387 در دستور کار خود قرار داده است . وي در ادامه با اشاره به اينكه در سال 87 اين مركز داراي 16 رشته آموزشي بوده است عنوان كرد : از سال 87 تاكنون 28 رشته آموزشي ديگر در اين مركز راه اندازي شده است . هاشمي يادآور شد : در سال جاري هفت رشته آموزشي از قبيل كارور اتوكد درجه دو ، كاربر رايانه ، پارچه ساز تزئيني ، تكه دوزي با دست ، شهروند الكترونيك ، پرورش دهنده گل رز و كشتكار گلخانه هاي هيدروپونيك براي خواهران اين مركز راه اندازي و آموزش داده شده است .
رشد 275 درصدی تعداد دوره های آموزشی مرکز فنی و حرفه ای مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئيس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مهريز گفت : با توجه به گسترش دامنه علم ، دانش و صنعت در دنیای امروزی ، لازم است موسسات آموزشی به منظور رفع نیازهای آموزشی جامعه مطابق نیاز روز ، رشته ها و گرایش های مختلف را تعریف نمایند .

ابواقاسم هاشمي بيان كرد : مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان مهريز با چنین نگرشی به موضوع عنوان شده افزایش رشته های آموزشی را از سال 1387 در دستور کار خود قرار داده است .

وي در ادامه با اشاره به اينكه در سال 87 اين مركز داراي 16 رشته آموزشي بوده است عنوان كرد : از سال 87 تاكنون 28 رشته آموزشي ديگر در اين مركز راه اندازي شده است .

هاشمي يادآور شد : در سال جاري هفت رشته آموزشي از قبيل كارور اتوكد درجه دو ، كاربر رايانه ، پارچه ساز تزئيني ، تكه دوزي با دست ، شهروند الكترونيك ، پرورش دهنده گل رز و كشتكار گلخانه هاي هيدروپونيك براي خواهران اين مركز راه اندازي و آموزش داده شده است .

آدرس کوتاه :