رزمندگان مهریزی هشت سال دفاع مقدس تجلیل شدند

رزمندگان مهریزی هشت سال دفاع مقدس تجلیل شدند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  رزمندگان مهریزی هشت سال دفاع مقدس طی همایشی تحت عنوان « یاد یاران» تجلیل شدند. در همایشی که با حضور امام جمعه، فرمانده بسیج و جمعی از مسئولین و رزمندگان در مسجد جامع ولی عصر این شهرستان برگزار شد رزمندگان مهریزی عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر تجلیل شدند. در این همایش سرهنگ کلانتری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم به بیان خاطراتی از عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر پرداخت. وی  با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر گفت: فتح خرمشهر غرور و ابهت دشمنان را شكست و نقشه های آنان را نقش بر آب كرد و بار دیگر صلابت و عظمت ایران اسلامی را به جهانیان ثابت كرد. وی با بیان اینکه فتح خرمشهر نشات گرفته از روحیه پایداری و مقاومت ملت ایران بود تصریح کرد: فتح خرمشهر سربلندی ملتی بود که برای اسلام از جان خود گذشتند و این پیروزی نشأت گرفته از مقاومت و پایداری رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
رزمندگان مهریزی هشت سال دفاع مقدس تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  رزمندگان مهریزی هشت سال دفاع مقدس طی همایشی تحت عنوان « یاد یاران» تجلیل شدند.
در همایشی که با حضور امام جمعه، فرمانده بسیج و جمعی از مسئولین و رزمندگان در مسجد جامع ولی عصر این شهرستان برگزار شد رزمندگان مهریزی عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر تجلیل شدند.
در این همایش سرهنگ کلانتری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم به بیان خاطراتی از عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر پرداخت.
وی  با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر گفت: فتح خرمشهر غرور و ابهت دشمنان را شكست و نقشه های آنان را نقش بر آب كرد و بار دیگر صلابت و عظمت ایران اسلامی را به جهانیان ثابت كرد.
وی با بیان اینکه فتح خرمشهر نشات گرفته از روحیه پایداری و مقاومت ملت ایران بود تصریح کرد: فتح خرمشهر سربلندی ملتی بود که برای اسلام از جان خود گذشتند و این پیروزی نشأت گرفته از مقاومت و پایداری رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

آدرس کوتاه :