رزمایش تخصصی والفجر با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید

رزمایش تخصصی والفجر با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از روابط عمومی کل سپاه، رزمایش تخصصی والفجر با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید. سردار احمد دانش پژوه فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه در این خصوص گفت : با الطاف خداوندی، تلاش، جدیت و دقت یگانهای عمل کننده به ویژه بسیجیان عزیز، مراحل آماده سازی و مقدماتی رزمایش"والفجر" با دستیابی اهداف تعیین شده با موفقیت به پایان رسید و امروزرزمایش وارد مرحله اصلی و نهایی خود شده است. سردار دانش پژوه بابیان اینکه مراحل طراحی و آماده سازی رزمایش طی ۶ ماه گذشته در بخش هایی از کویر مرکزی و منطقه عمومی استان یزد صورت پذیرفته است اظهار داشت: پس از فراخوان بسیجیان سلحشور و نیروهای عمل کننده و سازمان‌دهی آنان در گردان های امام حسین(ع) و ستون‌کشی، مرحله مقدماتی رزمایش "والفجر"نیروی زمینی سپاه از دیروز آغاز شد. وی برگزاری این رزمایش را در چار چوب دکترین دفاعی نیروی زمینی سپاه، اقدامی پیش برنده خواند و درخصوص مرحله مقدماتی رزمایش گفت: در این مرحله سطح تیر توپ‌خانه ها، آتش تیربارها وادوات مورد آزمایش قرار گرفت ، همچنین عملیات ضد هلی برد توسط گردان امام حسین(ع) بافق با سرعت عمل انجام شد و این مرحله از رزمایش با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید. فرمانده قرارگاه کربلا در خصوص نیروهای عمل کننده از رزمایش "والفجر" نیز اظهار داشت: رزمندگان بسیجی سازماندهی شده در گردان های امام حسین(ع) یزد، میبد، بافق، طبس، ابرکوه، مهریز و شهرستان صدوق هم چنین گردان ۱۸۱ و ۱۸۲ پیاده و تعدادی از گردان های زرهی، ادوات، مهندسی و جنگ نوین نیروی زمینی سپاه در این رزمایش حضور دارند. در آخرین روز از این رزمایش نیز سردار عزیز جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران از این رزمایش بازدید و در جمع بسیجیان ایراد سخنرانی کرد.    
رزمایش تخصصی والفجر با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از روابط عمومی کل سپاه، رزمایش تخصصی والفجر با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید.
سردار احمد دانش پژوه فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه در این خصوص گفت : با الطاف خداوندی، تلاش، جدیت و دقت یگانهای عمل کننده به ویژه بسیجیان عزیز، مراحل آماده سازی و مقدماتی رزمایش"والفجر" با دستیابی اهداف تعیین شده با موفقیت به پایان رسید و امروزرزمایش وارد مرحله اصلی و نهایی خود شده است.
سردار دانش پژوه بابیان اینکه مراحل طراحی و آماده سازی رزمایش طی ۶ ماه گذشته در بخش هایی از کویر مرکزی و منطقه عمومی استان یزد صورت پذیرفته است اظهار داشت: پس از فراخوان بسیجیان سلحشور و نیروهای عمل کننده و سازمان‌دهی آنان در گردان های امام حسین(ع) و ستون‌کشی، مرحله مقدماتی رزمایش "والفجر"نیروی زمینی سپاه از دیروز آغاز شد.
وی برگزاری این رزمایش را در چار چوب دکترین دفاعی نیروی زمینی سپاه، اقدامی پیش برنده خواند و درخصوص مرحله مقدماتی رزمایش گفت: در این مرحله سطح تیر توپ‌خانه ها، آتش تیربارها وادوات مورد آزمایش قرار گرفت ، همچنین عملیات ضد هلی برد توسط گردان امام حسین(ع) بافق با سرعت عمل انجام شد و این مرحله از رزمایش با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید.
فرمانده قرارگاه کربلا در خصوص نیروهای عمل کننده از رزمایش "والفجر" نیز اظهار داشت: رزمندگان بسیجی سازماندهی شده در گردان های امام حسین(ع) یزد، میبد، بافق، طبس، ابرکوه، مهریز و شهرستان صدوق هم چنین گردان ۱۸۱ و ۱۸۲ پیاده و تعدادی از گردان های زرهی، ادوات، مهندسی و جنگ نوین نیروی زمینی سپاه در این رزمایش حضور دارند.

در آخرین روز از این رزمایش نیز سردار عزیز جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران از این رزمایش بازدید و در جمع بسیجیان ایراد سخنرانی کرد.

 

 

آدرس کوتاه :