راه اندازی کانون بسیج مهندسین در شهرستان مهریز

راه اندازی کانون بسیج مهندسین در شهرستان مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز؛ در مراسمی با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه الغدیر استان، مسئول نمایندگی ولی فقیه و جانشین ناحیه مقاومت بسیج مهریز به همراه جمعی از مسئولین شهرستان کانون بسیج مهندسین در محل سپاه سابق شهرستان راه اندازی و برادر بسیجی مهندس علیرضا ابوئی به عنوان مسئول این کانون معرفی شد. درابتدا این مراسم منتظری مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه الغدیر استان به بیان اهداف تشکیل این کانون پرداخت و گفت: جذب ، سازماندهی و آموزش ،تشکیل کمیته های تخصصی و پیگیری طرح ها و تحقیقات پژوهشی از مهمترین اهداف این کانون است. حجت الاسلام و المسلمین پورصادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مهریز با اشاره به اهداف تشکیل بسیج 20 میلیونی توسط حضرت امام خمینی(ره) ابراز داشت: بسیجیان حضور پررنگ خود را در تمامی عرصه ها نشان دادند و قدرت و ایستادگی خود در برابر تهدیدات نرم و سخت دشمنان به اثبات رسانیده اند.  
راه اندازی کانون بسیج مهندسین در شهرستان مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز؛ در مراسمی با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه الغدیر استان، مسئول نمایندگی ولی فقیه و جانشین ناحیه مقاومت بسیج مهریز به همراه جمعی از مسئولین شهرستان کانون بسیج مهندسین در محل سپاه سابق شهرستان راه اندازی و برادر بسیجی مهندس علیرضا ابوئی به عنوان مسئول این کانون معرفی شد.

درابتدا این مراسم منتظری مسئول سازمان بسیج مهندسین سپاه الغدیر استان به بیان اهداف تشکیل این کانون پرداخت و گفت: جذب ، سازماندهی و آموزش ،تشکیل کمیته های تخصصی و پیگیری طرح ها و تحقیقات پژوهشی از مهمترین اهداف این کانون است.

حجت الاسلام و المسلمین پورصادقی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مهریز با اشاره به اهداف تشکیل بسیج 20 میلیونی توسط حضرت امام خمینی(ره) ابراز داشت: بسیجیان حضور پررنگ خود را در تمامی عرصه ها نشان دادند و قدرت و ایستادگی خود در برابر تهدیدات نرم و سخت دشمنان به اثبات رسانیده اند.

 

آدرس کوتاه :