دیدار پرسنل کمیته امداد با امام جمعه مهریز

دیدار پرسنل کمیته امداد با امام جمعه مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری پرسنل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز با حجت الاسلام برهان امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. امام جمعه مهریز در این دیدار در توصیه ای به پرسنل کمیته امداد حفظ کرامت و شخصیت افراد در کمک‌رسانی را ضروری دانست و گفت: دین مبین اسلام توجه و تأکید ویژه ای به رعایت کرامت انسانی دارد. وی افزود: بايد در راه كمك به محرومان رعايت آبروي آنان بشود كه خداي نكرده عزت نفس محرومان خدشه‌‌دار نشود. نماینده ولی فقیه در شهرستان مهریز اظهار داشت: تشكيل كميته امداد به دستور امام راحل ناشي از بينش عميق سياسي ايشان بود كه ثابت كرد ايشان لحظه‌اي از فكر محرومان جامعه غافل نبوده و با تشكيل نهادهاي خاص به دنبال خدمت به آنان هستند. حجت الاسلام برهان در ادامه با اشاره به محدود بودن كمك‌هاي كميته امداد گفت: اميد است با افزايش بودجه اين نهاد حمايتي، افراد زيرپوشش از مستمري بيشتري برخوردار شوند تا نیازهای آنان به طور کامل رفع شود.
دیدار پرسنل کمیته امداد با امام جمعه مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری پرسنل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز با حجت الاسلام برهان امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
امام جمعه مهریز در این دیدار در توصیه ای به پرسنل کمیته امداد حفظ کرامت و شخصیت افراد در کمک‌رسانی را ضروری دانست و گفت: دین مبین اسلام توجه و تأکید ویژه ای به رعایت کرامت انسانی دارد.
وی افزود: بايد در راه كمك به محرومان رعايت آبروي آنان بشود كه خداي نكرده عزت نفس محرومان خدشه‌‌دار نشود.
نماینده ولی فقیه در شهرستان مهریز اظهار داشت: تشكيل كميته امداد به دستور امام راحل ناشي از بينش عميق سياسي ايشان بود كه ثابت كرد ايشان لحظه‌اي از فكر محرومان جامعه غافل نبوده و با تشكيل نهادهاي خاص به دنبال خدمت به آنان هستند.
حجت الاسلام برهان در ادامه با اشاره به محدود بودن كمك‌هاي كميته امداد گفت: اميد است با افزايش بودجه اين نهاد حمايتي، افراد زيرپوشش از مستمري بيشتري برخوردار شوند تا نیازهای آنان به طور کامل رفع شود.

آدرس کوتاه :