دیدار نماینده مردم مهریز در مجلس با مسئولین هیئت فوتبال مهریز

دیدار نماینده مردم مهریز در مجلس با مسئولین هیئت فوتبال مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی با مسئولین هیئت فوتبال شهرستان مهریز دیدار و در جریان مسائل و مشکلات این رشته ورزشی قرار گرفت. سیدحسین طباطبایی رئیس هیئت فوتبال مهریز در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد فوتبال این شهرستان پرداخت و گفت: حضور مقتدرانه تیم‌های فوتبال مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی نشان از وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های زیادی در فوتبال مهریز دارد که استعدادیابی نونهالان و نوجوانان مهریزی می‌تواند زمینه پیشرفت هر چه بیشتر فوتبال مهریز را فراهم کند. وی افزود: بیش از شش تیم مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی حضور دارند که این حضور نشان از پیشرفت فوتبال این شهرستان در مقایسه با سال‌های گذشته دارد. در پایان نیز حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده قول پیگیری و حل مشکلات این رشته ورزشی را داد.      
دیدار نماینده مردم مهریز در مجلس با مسئولین هیئت فوتبال مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی با مسئولین هیئت فوتبال شهرستان مهریز دیدار و در جریان مسائل و مشکلات این رشته ورزشی قرار گرفت.
سیدحسین طباطبایی رئیس هیئت فوتبال مهریز در این دیدار به ارائه گزارش عملکرد فوتبال این شهرستان پرداخت و گفت: حضور مقتدرانه تیم‌های فوتبال مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی نشان از وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های زیادی در فوتبال مهریز دارد که استعدادیابی نونهالان و نوجوانان مهریزی می‌تواند زمینه پیشرفت هر چه بیشتر فوتبال مهریز را فراهم کند.
وی افزود: بیش از شش تیم مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی حضور دارند که این حضور نشان از پیشرفت فوتبال این شهرستان در مقایسه با سال‌های گذشته دارد.
در پایان نیز حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده قول پیگیری و حل مشکلات این رشته ورزشی را داد.

 

 

هیئت فوتبال مهریز

هیئت فوتبال مهریز2

هیئت فوتبال مهریز

هیئت فوتبال مهریز4

هیئت فوتبال مهریز5

هیئت فوتبال مهریز6

هیئت فوتبال مهریز7

 

آدرس کوتاه :