دیدار امام جمعه مهریز با جمعی از پاسداران شهرستان

دیدار امام جمعه مهریز با جمعی از پاسداران شهرستان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در دیدار با جمعی از پاسداران شهرستان مهریز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: برای معرفی مصداق کامل ایثار، خلوص و عشق به اسلام و میهن، کسی سزاوارتر از سبزپوشان پاسدار نیست، بنابراین، پاسداران، بزرگ مردانی هستند که در کسب فضایل، گوی سبقت را از دیگران ربوده و در رشادت و جهاد از دیگران پیشی گرفته اند. برهان گفت: ملت بزرگوار و رشید ایران همواره شاهد درخشش شعاع پرفروغ پاسدار، در دوران دفاع مقدس و پس از آن بوده اند و ثمره ی شیرین این نهال شکوفا را در عرصه های جهاد و مبارزه با استکبار جهانی، به خوبی دریافته اند. وي افزود: پاسداران همواره به عنوان بازوان پرتوان ولايت و رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي در دفاع از ارزش‌هاي اسلامي و دفاع از ميان نظام و انقلاب و تماميت ارضي كشور در 8 سال دفاع مقدس بوده‌اند.
دیدار امام جمعه مهریز با جمعی از پاسداران شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در دیدار با جمعی از پاسداران شهرستان مهریز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: برای معرفی مصداق کامل ایثار، خلوص و عشق به اسلام و میهن، کسی سزاوارتر از سبزپوشان پاسدار نیست، بنابراین، پاسداران، بزرگ مردانی هستند که در کسب فضایل، گوی سبقت را از دیگران ربوده و در رشادت و جهاد از دیگران پیشی گرفته اند.
برهان گفت: ملت بزرگوار و رشید ایران همواره شاهد درخشش شعاع پرفروغ پاسدار، در دوران دفاع مقدس و پس از آن بوده اند و ثمره ی شیرین این نهال شکوفا را در عرصه های جهاد و مبارزه با استکبار جهانی، به خوبی دریافته اند.
وي افزود: پاسداران همواره به عنوان بازوان پرتوان ولايت و رهبري نظام مقدس جمهوري اسلامي در دفاع از ارزش‌هاي اسلامي و دفاع از ميان نظام و انقلاب و تماميت ارضي كشور در 8 سال دفاع مقدس بوده‌اند.

آدرس کوتاه :