ديدار فرماندار مهريز با چند خانواده شاهد و ايثارگر شهرستان

ديدار فرماندار مهريز با چند خانواده شاهد و ايثارگر شهرستان


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز به همراه رستگاری معاون فرماندار و مسئولین بنیادشهید و امور ایثارگران مهریز از برخی خانواده های شاهد، جانباز و  ایثارگر شهرستان دیدار کرد. کیانی مقدم در این دیدار ضمن بیان جایگاه و مقام شهدا افزود: عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي در عرصه هاي داخلي و خارجي همه مديون ايثار و جانفشاني شهيدان والامقام است . فرماندار مهریز افزود: شهدا باخون پاک خود براي کشور ما استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي را تثبت نمودند. وي اضافه کرد: بايد راه شهدا را شناخت و در جهت تحقق اهداف و آرمان هاي متعالي آنها که همان ادامه راه امام راحل (ره) و حرکت در مسير ولايت فقيه است گام نهاد. کیانی مقدم تاکيد کرد: بايد فرهنگ ايثار و شهادت بيش از گذشته در بين نسل جوان ترويج شود تا انقلاب اسلامي همچنان کوبنده و بالنده راه خود را ادامه دهد.
ديدار فرماندار مهريز با چند خانواده شاهد و ايثارگر شهرستان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز به همراه رستگاری معاون فرماندار و مسئولین بنیادشهید و امور ایثارگران مهریز از برخی خانواده های شاهد، جانباز و  ایثارگر شهرستان دیدار کرد.
کیانی مقدم در این دیدار ضمن بیان جایگاه و مقام شهدا افزود: عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي در عرصه هاي داخلي و خارجي همه مديون ايثار و جانفشاني شهيدان والامقام است .
فرماندار مهریز افزود: شهدا باخون پاک خود براي کشور ما استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي را تثبت نمودند.
وي اضافه کرد: بايد راه شهدا را شناخت و در جهت تحقق اهداف و آرمان هاي متعالي آنها که همان ادامه راه امام راحل (ره) و حرکت در مسير ولايت فقيه است گام نهاد.
کیانی مقدم تاکيد کرد: بايد فرهنگ ايثار و شهادت بيش از گذشته در بين نسل جوان ترويج شود تا انقلاب اسلامي همچنان کوبنده و بالنده راه خود را ادامه دهد.

آدرس کوتاه :