دو رکابزن مهریزی در اردوی تیم ملی حاضر شدند

دو رکابزن مهریزی در اردوی تیم ملی حاضر شدند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اردوی تیم ملی دوچرخه سواری جوانان کشورمان به منظور حضور در نوزدهمین رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از 12 دی ماه آغاز شده و دو رکابزن مهریزی نیز در این اردو حضور دارند. نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی جوانان از تاریخ 20 تا 30 بهمن ماه در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار خواهد شد و به همین منظور 12 رکابزن ملی پوش کشورمان تمرینات خود را به میزبانی پیست دوچرخه سواری مجموعه آزادی آغاز می کنند. در لیست نفرات دعوت شده به این اردو نام ابوالفضل زارع زاده و علی اکبر زارعی دو رکابزن مهریزی به چشم می خورد.
دو رکابزن مهریزی در اردوی تیم ملی حاضر شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اردوی تیم ملی دوچرخه سواری جوانان کشورمان به منظور حضور در نوزدهمین رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی آسیا از 12 دی ماه آغاز شده و دو رکابزن مهریزی نیز در این اردو حضور دارند.
نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی جوانان از تاریخ 20 تا 30 بهمن ماه در شهر کوالالامپور کشور مالزی برگزار خواهد شد و به همین منظور 12 رکابزن ملی پوش کشورمان تمرینات خود را به میزبانی پیست دوچرخه سواری مجموعه آزادی آغاز می کنند.
در لیست نفرات دعوت شده به این اردو نام ابوالفضل زارع زاده و علی اکبر زارعی دو رکابزن مهریزی به چشم می خورد.

آدرس کوتاه :