دومین نشست هماهنگی تدوین کتاب دفاع مقدس مهریز برگزار شد

دومین نشست هماهنگی تدوین کتاب دفاع مقدس مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، دومین نشست هماهنگی تدوین و انتشار کتاب نقش شهرستان مهریز در دفاع مقدس با حضور جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دوران دفاع مقدس  در محل ناحیه مقاومت بسجی مهریز برگزار شد. سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز در این نشست  اظهار داشت: نقش شهرستان مهریز در دفاع مقدس امر مهمی است که باید جمع‌آوری و منتشر شود تا جوانان این نسل و نسل‌های بعدی از این خاطرات و نوشته‌ها استفاده کنند. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که تاریخ دفاع مقدس یک گنجینه با ارزش است، افزود: ما هر چه قدر که می‌توانیم باید از این گنجینه برای نشر فرهنگ ایثار و فداکاری و شهادت در بین نسل‌های بعدی استفاده کنیم. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز تصریح کرد: این امر نقش مهمی در زنده نگه‌داشتن مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های سربازان این مرز و بوم در طول هشت سال دفاع مقدس خواهد داشت و تألیف این کتاب نیز از جمله کارهای ارزشمندی است که مرکز نشر و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس مهریز با همکاری فرمانداری و سایر ادارات و نهادهای دولتی مهریز انجام خواهد داد. دهقان افزود: این کتاب دائره المعارفی از تلاش‌های مردم مهریز در سال‌های جنگ تحمیلی است و مشتمل بر زندگی‌نامه، وصیت‌نامه، آثار، دست‌نوشته‌ها و خاطرات شهدای شهرستان همچنین مصاحبه‌ها، اشعار و آثار هنری در مورد دفاع مقدس است. دهقان از رزمندگان و مردم شهرستان مهریز دعوت کرد تا با مراجعه به دفتر نشر حفظ آثار دفاع مقدس مهریز واقع در ساختمان قدیم سپاه، خاطرات خود را بیان کنند.
دومین نشست هماهنگی تدوین کتاب دفاع مقدس مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، دومین نشست هماهنگی تدوین و انتشار کتاب نقش شهرستان مهریز در دفاع مقدس با حضور جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان دوران دفاع مقدس  در محل ناحیه مقاومت بسجی مهریز برگزار شد.
سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز در این نشست  اظهار داشت: نقش شهرستان مهریز در دفاع مقدس امر مهمی است که باید جمع‌آوری و منتشر شود تا جوانان این نسل و نسل‌های بعدی از این خاطرات و نوشته‌ها استفاده کنند.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که تاریخ دفاع مقدس یک گنجینه با ارزش است، افزود: ما هر چه قدر که می‌توانیم باید از این گنجینه برای نشر فرهنگ ایثار و فداکاری و شهادت در بین نسل‌های بعدی استفاده کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز تصریح کرد: این امر نقش مهمی در زنده نگه‌داشتن مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های سربازان این مرز و بوم در طول هشت سال دفاع مقدس خواهد داشت و تألیف این کتاب نیز از جمله کارهای ارزشمندی است که مرکز نشر و حفظ ارزش‌های دفاع مقدس مهریز با همکاری فرمانداری و سایر ادارات و نهادهای دولتی مهریز انجام خواهد داد.
دهقان افزود: این کتاب دائره المعارفی از تلاش‌های مردم مهریز در سال‌های جنگ تحمیلی است و مشتمل بر زندگی‌نامه، وصیت‌نامه، آثار، دست‌نوشته‌ها و خاطرات شهدای شهرستان همچنین مصاحبه‌ها، اشعار و آثار هنری در مورد دفاع مقدس است.
دهقان از رزمندگان و مردم شهرستان مهریز دعوت کرد تا با مراجعه به دفتر نشر حفظ آثار دفاع مقدس مهریز واقع در ساختمان قدیم سپاه، خاطرات خود را بیان کنند.

آدرس کوتاه :