دولت پاسخگوی مطالبات قانونی مردم است


فرماندار مهریز گفت: دولت پاسخگوی مطالبات قانونی مردم این شهرستان است و با همکاری مدیران در اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های نظام از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع‌زاده مهریزی به مناسبت آغاز هفته دولت در جمع تعدادی از مردم منطقه در مسجد « براستین» مهریز افزود: شفافیت و پاسخگویی در برنامه‌ها و جلب مشارکت آنها در اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها از جمله اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.

وی ادامه داد: همراهی مردم در بخش‌های مختلف و بیان مطالبات آنها نقش مهمی در حل بسیاری از مسائل دارد و موجب توسعه متوازن منطقه در شهر  و روستاها می‌شود.

فرماندار مهریز اظهار داشت: دولت و نظام برای اینکه بتواند در تحقق تمام اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی موفق باشند به حضور و همراهی مردم در عرصه‌های مختلف نیاز دارند.

زارع‌زاده مهریزی بیان داشت: رسیدگی به حقوق شهروندان و ایجاد زمینه برای مشارکت مردم به خصوص جوانان در جامعه و نشاط اجتماعی از دیگر رویکردهای دولت است.

مقام عالی دولت در مهریز  تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های مختلف برای توسعه شهرستان وجود دارد که باید از تمام آنها بنحو صحیح بهره گرفت.

فرماندار مهریز تاکید کزد: دولت از بخش خصوصی و خیران برای همکاری در اجرای طرح‌های تولیدی و اشتغالزایی حمایت می‌کند.

زارع‌زاده مهریزی بیان کرد: حضور مدیران در بین مردم  و رسیدگی و پاسخگویی به سئوالات آنها از دستاوردهای انقلاب و نظام است که باید قدر آن را دانست.

وی افزود: فرصت حضور صادقانه و همیشگی در بین مردم در مساجد و محلات مختلف را با حضور مدیران ادامه می‌دهیم.

در این نشست صمیمی که به مناسبت هفته دولت با اسقبال خوب مردم همراه بود به ضرورت اجرای طرح‌های فرهنگی، عمرانی و رسیدگی به  مطالبات مردم تاکید شد.


آدرس کوتاه :