در چند روز آینده با اعتبار 2 میلیارد تومان؛ تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز افتتاح می شود

در چند روز آینده با اعتبار 2 میلیارد تومان؛ تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز افتتاح می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی شهرستان مهریز از افتتاح تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز با اعتبار ۲ میلیارد تومان در همین چند روز خبر داد. حمیدرضا بشارت  افزود: تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز در مراحل اولیه بهره‌برداری به شبکه فاضلاب ۲۰ واحد صنعتی متصل و قابلیت تصفیه پساب پنج لیتر در ثانیه را دارا خواهد بود. وی افزود: با اتمام شبکه  فاضلاب این شهرک، ۳۰۰ واحد صنعتی به این شبکه متصل می‌شود. وی عنوان کرد: پساب فاضلاب این واحدهای صنعتی با کیفیتی مناسب و مطلوب نزدیک به ۴۰ لیتر در ثانیه برای فضای سبز شهرک صنعتی به مساحت ۱۰ هکتار استفاده خواهد شد که هم‌اکنون این مقدار آب از چاه‌های آبی محدوده شهرستان خریداری و تامین می‌شود. بشارت خاطرنشان کرد: شهرستان مهریز با دارا بودن پنج شهرک صنعتی از نظر حجم واحدهای صنعتی مقام سوم استان را با ۷۲ واحد تولیدی فعال و بیش از ۲هزار نفر اشتغال داراست.
در چند روز آینده با اعتبار 2 میلیارد تومان؛ تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی شهرستان مهریز از افتتاح تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز با اعتبار ۲ میلیارد تومان در همین چند روز خبر داد.
حمیدرضا بشارت  افزود: تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهریز در مراحل اولیه بهره‌برداری به شبکه فاضلاب ۲۰ واحد صنعتی متصل و قابلیت تصفیه پساب پنج لیتر در ثانیه را دارا خواهد بود.
وی افزود: با اتمام شبکه  فاضلاب این شهرک، ۳۰۰ واحد صنعتی به این شبکه متصل می‌شود.
وی عنوان کرد: پساب فاضلاب این واحدهای صنعتی با کیفیتی مناسب و مطلوب نزدیک به ۴۰ لیتر در ثانیه برای فضای سبز شهرک صنعتی به مساحت ۱۰ هکتار استفاده خواهد شد که هم‌اکنون این مقدار آب از چاه‌های آبی محدوده شهرستان خریداری و تامین می‌شود.
بشارت خاطرنشان کرد: شهرستان مهریز با دارا بودن پنج شهرک صنعتی از نظر حجم واحدهای صنعتی مقام سوم استان را با ۷۲ واحد تولیدی فعال و بیش از ۲هزار نفر اشتغال داراست.

آدرس کوتاه :