در هجدهمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری مازندران؛ تیم کاشی پرسپولیس مهریز نایب قهرمان شد

در هجدهمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری مازندران؛ تیم کاشی پرسپولیس مهریز نایب قهرمان شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، تیم کاشی پرسپولیس مهریز در هجدهمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی مازندران با کسب مقام نایب قهرمانی در مجموع رده‌بندی تیمی به کار خود پایان داد.         در مجموع رده‌بندی انفرادی، رکاب‌زن تیم پتروشیمی تبریز و در مجموع رده‌بندی تیمی پتروشیمی تبریز قهرمان شدند. هجدهمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی مازندران، از پنجم تا نهم مهرماه سال جاری با حضور شش تیم داخلی شامل کوه‌شکن سوادکوه مازندران، مس کرمان، ترافیک تهران، پتروشیمی تبریز، مازندران ب، کاشی پرسپولیس یزد و شش تیم خارجی شامل ارمنستان، تایلند، ترکیه، مالزی، الجزایر و ازبکستان به میزبانی استان مازندران و در شهرستان‌های مختلف این استان برگزار شد. در پایان این رقابت‌ها کاشی پرسپولیس مهریز با زمان 36 ساعت و 29 دقیقه و 30 ثانیه پس از پتروشیمی تبریز با زمان 36 ساعت و 16 دقیقه و 30 ثانیه به مقام دوم دست یافت و الجزایر با زمان 36 ساعت و 33 دقیقه و 28 ثانیه سوم شد.
در هجدهمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری مازندران؛ تیم کاشی پرسپولیس مهریز نایب قهرمان شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، تیم کاشی پرسپولیس مهریز در هجدهمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی مازندران با کسب مقام نایب قهرمانی در مجموع رده‌بندی تیمی به کار خود پایان داد.

خبرگزاری فارس: تیم کاشی پرسپولیس مهریز نایب قهرمان شد

 

 

 

 

در مجموع رده‌بندی انفرادی، رکاب‌زن تیم پتروشیمی تبریز و در مجموع رده‌بندی تیمی پتروشیمی تبریز قهرمان شدند.
هجدهمین دوره تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی مازندران، از پنجم تا نهم مهرماه سال جاری با حضور شش تیم داخلی شامل کوه‌شکن سوادکوه مازندران، مس کرمان، ترافیک تهران، پتروشیمی تبریز، مازندران ب، کاشی پرسپولیس یزد و شش تیم خارجی شامل ارمنستان، تایلند، ترکیه، مالزی، الجزایر و ازبکستان به میزبانی استان مازندران و در شهرستان‌های مختلف این استان برگزار شد.
در پایان این رقابت‌ها کاشی پرسپولیس مهریز با زمان 36 ساعت و 29 دقیقه و 30 ثانیه پس از پتروشیمی تبریز با زمان 36 ساعت و 16 دقیقه و 30 ثانیه به مقام دوم دست یافت و الجزایر با زمان 36 ساعت و 33 دقیقه و 28 ثانیه سوم شد.

آدرس کوتاه :