در مراسمی با حضور فرماندار مهریز؛ آغاز به کار رسمی نظام صنفی کشاورزی

در مراسمی با حضور فرماندار مهریز؛ آغاز به کار رسمی نظام صنفی کشاورزی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین استان و شهرستان  نظام صنفی کشاورزی بصورت رسمی آغاز به کار کرد. محمدحسین حکیمی مدیرجهاد کشاورزی مهریز در این مراسم گفت: در مورد تاسیس نظام صنفی کشاورزی اظهار داشت: بر اساس هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی و تعیین حقوق صنف کشاورزان در سراسر کشور، قانون نظام صنفی کارهای کشاورزی به استناد ماده 35 قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تدوین شد. وی افزود: استان یزد از سال 87 نسبت به فرهنگ‌سازی، توجیه و آشنایی همه صنوف کشاورزان و بهره‌برداران کشاورزی اقدام کرده که تاکنون 9 شهرستان استان دارای نظام صنفی کارهای کشاورزی هستند. حکیمی خاطرنشان کرد: با افتتاح نظام صنفی، کشاورزان می‌توانند در تصمیم گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های کلان کشور سهیم بوده و از حقوق خود دفاع کنند. وی افزود: بعد از برگزاری انتخابات، مجمع عمومی تعیین نظام صنفی کارهای کشاورزی اعضای آن در نظام صنفی کارهای کشاورزی شهرستان مهریز انتخاب شدند. حکیمی یادآور شد: داود دهقان چناری با 79 رای، حمید زارع کمالی با 63 رای، محمدرضا رهبرنیا با 57 رای، کاظم برخورداری با 48 رای و محمدمهدی صادقیان با 41 رای به ترتیب در این انتخابات حائز آرا شدند. وی افزود: همچنین احمد زارع بیدکی با 58 رای به عنوان نظام صنفی کارهای کشاورزی و احمد دهقان بغدادآباد با 49 رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.  
در مراسمی با حضور فرماندار مهریز؛ آغاز به کار رسمی نظام صنفی کشاورزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین استان و شهرستان  نظام صنفی کشاورزی بصورت رسمی آغاز به کار کرد.
محمدحسین حکیمی مدیرجهاد کشاورزی مهریز در این مراسم گفت: در مورد تاسیس نظام صنفی کشاورزی اظهار داشت: بر اساس هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی و تعیین حقوق صنف کشاورزان در سراسر کشور، قانون نظام صنفی کارهای کشاورزی به استناد ماده 35 قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تدوین شد.
وی افزود: استان یزد از سال 87 نسبت به فرهنگ‌سازی، توجیه و آشنایی همه صنوف کشاورزان و بهره‌برداران کشاورزی اقدام کرده که تاکنون 9 شهرستان استان دارای نظام صنفی کارهای کشاورزی هستند.
حکیمی خاطرنشان کرد: با افتتاح نظام صنفی، کشاورزان می‌توانند در تصمیم گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های کلان کشور سهیم بوده و از حقوق خود دفاع کنند.
وی افزود: بعد از برگزاری انتخابات، مجمع عمومی تعیین نظام صنفی کارهای کشاورزی اعضای آن در نظام صنفی کارهای کشاورزی شهرستان مهریز انتخاب شدند.
حکیمی یادآور شد: داود دهقان چناری با 79 رای، حمید زارع کمالی با 63 رای، محمدرضا رهبرنیا با 57 رای، کاظم برخورداری با 48 رای و محمدمهدی صادقیان با 41 رای به ترتیب در این انتخابات حائز آرا شدند.
وی افزود: همچنین احمد زارع بیدکی با 58 رای به عنوان نظام صنفی کارهای کشاورزی و احمد دهقان بغدادآباد با 49 رای به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

 

آدرس کوتاه :