در طرح بسیج سلامت نوروزی؛ 9 واحد صنفی در مهریز پلمپ شد

در طرح بسیج سلامت نوروزی؛ 9 واحد صنفی در مهریز پلمپ شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت، از پلمپ 9 واحد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در راستای اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی خبر داد. محمدمهدی حسن‌پور خاطرنشان کرد: در طرح بسیج سلامت نوروزی که از اول اسفندماه 90 آغاز شد و تا پایان فروردین‌ماه 91 ادامه دارد، واحد بهداشت محیط شهرستان مهریز با انجام هزار و 177 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی و بین‌راهی، 35 مرکز را به مراجع قانونی معرفی و 9 مرکز را تعطیل کرد. وی بیان کرد: در این راستا 3 هزار و 110 کیلوگرم اجناس تاریخ گذشته جمع‌آوری و در هفته سلامت معدوم خواهد شد. حسن‌پور تصریح کرد: در سال 90 در مجموع 3 هزار و 361 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، 87 مورد معرفی به مراکز قضایی و 14 مورد تعطیلی مراکز که در مجموع 7 هزار و 813 کیلوگرم اجناس معدومی و تاریخ گذشته جمع‌آوری شده است. وی هم‌چنین از برگزاری نزدیک به 50 برنامه در هفته سلامت در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: با توجه به تعیین شعار امسال هفته سلامت که با رویکرد سالمندان انتخاب شده است، بیشتر برنامه‌های این هفته پیرامون محور سالمندان اجرا می‌شود.
در طرح بسیج سلامت نوروزی؛ 9 واحد صنفی در مهریز پلمپ شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت هفته سلامت، از پلمپ 9 واحد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در راستای اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی خبر داد.
محمدمهدی حسن‌پور خاطرنشان کرد: در طرح بسیج سلامت نوروزی که از اول اسفندماه 90 آغاز شد و تا پایان فروردین‌ماه 91 ادامه دارد، واحد بهداشت محیط شهرستان مهریز با انجام هزار و 177 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی و بین‌راهی، 35 مرکز را به مراجع قانونی معرفی و 9 مرکز را تعطیل کرد.
وی بیان کرد: در این راستا 3 هزار و 110 کیلوگرم اجناس تاریخ گذشته جمع‌آوری و در هفته سلامت معدوم خواهد شد.
حسن‌پور تصریح کرد: در سال 90 در مجموع 3 هزار و 361 مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، 87 مورد معرفی به مراکز قضایی و 14 مورد تعطیلی مراکز که در مجموع 7 هزار و 813 کیلوگرم اجناس معدومی و تاریخ گذشته جمع‌آوری شده است.
وی هم‌چنین از برگزاری نزدیک به 50 برنامه در هفته سلامت در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: با توجه به تعیین شعار امسال هفته سلامت که با رویکرد سالمندان انتخاب شده است، بیشتر برنامه‌های این هفته پیرامون محور سالمندان اجرا می‌شود.

آدرس کوتاه :