در سالروز شهادت مولای متقیان مهریز غرق در ماتم شد

در سالروز شهادت مولای متقیان مهریز غرق در ماتم شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در سالروز شهادت مولای متقیان امام علی(ع)، شهرستان مهریز غرق در عزا و ماتم شد. مردم متدین و عزادار شهرستان مهریز با برگزاری آیین‌های ویژه سوگواری و عزاداری سالروز شهادت مولای متقیان امام علی(ع)را گرامی داشته و در سوگ شهادت امیر المومنین بر سر و سینه زدند و در مظلومیت امام اول شیعیان اشک ماتم ریختند. در شب بیست و یکم ماه رمضان صدای سخنرانان و مداحان اهل بیت از مساجد، حسینیه‌ها و تکایای جای جای شهرها به گوش می‌رسید و سراسر شهرستان را فضای اجابت دعا و استغاثه فرا گرفته بود. زنان و مردان ولایتمدار این دیار نیز همچون سایر شیعیان جهان اسلام برای عرض ارادت به مولای متقیان و طلب آمرزش و سعادت اخروی در شب تقدیر، روانه مساجد و تکایا شدند. از دیگر برنامه‌های این شب‌ها می‌توان به اطعام ایتام توسط جمعیت هلال احمر، بهزیستی و کمیته امداد و توزیع نذورات مردم در تکایا و مساجد اشاره کرد.
در سالروز شهادت مولای متقیان مهریز غرق در ماتم شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در سالروز شهادت مولای متقیان امام علی(ع)، شهرستان مهریز غرق در عزا و ماتم شد.
مردم متدین و عزادار شهرستان مهریز با برگزاری آیین‌های ویژه سوگواری و عزاداری سالروز شهادت مولای متقیان امام علی(ع)را گرامی داشته و در سوگ شهادت امیر المومنین بر سر و سینه زدند و در مظلومیت امام اول شیعیان اشک ماتم ریختند.
در شب بیست و یکم ماه رمضان صدای سخنرانان و مداحان اهل بیت از مساجد، حسینیه‌ها و تکایای جای جای شهرها به گوش می‌رسید و سراسر شهرستان را فضای اجابت دعا و استغاثه فرا گرفته بود.
زنان و مردان ولایتمدار این دیار نیز همچون سایر شیعیان جهان اسلام برای عرض ارادت به مولای متقیان و طلب آمرزش و سعادت اخروی در شب تقدیر، روانه مساجد و تکایا شدند.
از دیگر برنامه‌های این شب‌ها می‌توان به اطعام ایتام توسط جمعیت هلال احمر، بهزیستی و کمیته امداد و توزیع نذورات مردم در تکایا و مساجد اشاره کرد.آدرس کوتاه :