در سالروز شهادت رییس مذهب شیعه؛ مهریز عزادار شد

در سالروز شهادت رییس مذهب شیعه؛ مهریز عزادار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با ایام شهادت ششمین اختر فروزان آسمان امامت و ولایت، هیات ها و دستجات عزاداری در شهرستان مهریز به خیابان های این شهر آمده و در غم جانکاه سالروز شهادت صادق آل محمد (ع) به سوگواری پرداختند. مردم متدین شهرستان مهریز با حضور در مسجد امام جعفرصادق(ع) مزویرآباد به عزاداری و سوگواری در رثای حضرت امام صادق (ع) پرداختند. در این روز علاوه بر برنامه مداحی و مرثیه سرایی ، سخنرانان مذهبی به تبیین شخصیت، خدمات، فضائل و مناقب و مصائب این امام پرداختند. اطعام عزاداران ، اقامه نماز جماعت و حضور فعال جوانان در کنار سایر مردم در همراهی در امر برگزاری این مجالس از نکات قابل توجه می باشد که از سنوات گذشته وجود دارد.  
در سالروز شهادت رییس مذهب شیعه؛ مهریز عزادار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با ایام شهادت ششمین اختر فروزان آسمان امامت و ولایت، هیات ها و دستجات عزاداری در شهرستان مهریز به خیابان های این شهر آمده و در غم جانکاه سالروز شهادت صادق آل محمد (ع) به سوگواری پرداختند.

مردم متدین شهرستان مهریز با حضور در مسجد امام جعفرصادق(ع) مزویرآباد به عزاداری و سوگواری در رثای حضرت امام صادق (ع) پرداختند.
در این روز علاوه بر برنامه مداحی و مرثیه سرایی ، سخنرانان مذهبی به تبیین شخصیت، خدمات، فضائل و مناقب و مصائب این امام پرداختند.
اطعام عزاداران ، اقامه نماز جماعت و حضور فعال جوانان در کنار سایر مردم در همراهی در امر برگزاری این مجالس از نکات قابل توجه می باشد که از سنوات گذشته وجود دارد.

 

آدرس کوتاه :