در آستانه دهه فجر؛ نمایشگاه کتاب در مهریز برپا شد

در آستانه دهه فجر؛ نمایشگاه کتاب در مهریز برپا شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و در آستانه انتخابات مجلس، نمایشگاه کتابی در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری مهریز برپا شد. رئیس کتابخانه های عمومی مهریز با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت سی و سومین بهار انقلاب اسلامی و در آستانه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه کتابی با موضوع انقلاب اسلامی و انتخابات در کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری مهریز برپا شده است. سعید قریشی افزود: در راستای هرچه باشکوه‌ تر برگزار شدن برنامه ‌های دهه فجر و با توجه به ضرورت حضور کتاب در زندگی مردم، این نمایشگاه در ایام الله دهه فجر دایر شده است. این نمایشگاه با بیش از 60 عنوان کتاب تا پایان دهه فجر انقلاب اسلامی در معرض دید علاقمندان به کتاب و کتابخوانی قرار دارد.  
در آستانه دهه فجر؛ نمایشگاه کتاب در مهریز برپا شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و در آستانه انتخابات مجلس، نمایشگاه کتابی در کتابخانه مجتمع فرهنگی هنری مهریز برپا شد.
رئیس کتابخانه های عمومی مهریز با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت سی و سومین بهار انقلاب اسلامی و در آستانه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه کتابی با موضوع انقلاب اسلامی و انتخابات در کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری مهریز برپا شده است.
سعید قریشی افزود: در راستای هرچه باشکوه‌ تر برگزار شدن برنامه ‌های دهه فجر و با توجه به ضرورت حضور کتاب در زندگی مردم، این نمایشگاه در ایام الله دهه فجر دایر شده است.
این نمایشگاه با بیش از 60 عنوان کتاب تا پایان دهه فجر انقلاب اسلامی در معرض دید علاقمندان به کتاب و کتابخوانی قرار دارد.
 

آدرس کوتاه :