درخشش کارته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی کشور

درخشش کارته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی کشور


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کاراته کاران مهریزی  با کسب 3 مدال نقره و 1 برنز در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند. علی محمد زارع زاده مربی باشگــاه کاراته صاحب الزمان(عج) در این خصوص گفت: این مسابقات در بخش کمیته و در سبک شین کاراته 15 مهرماه در استان یزد برگزار شد که محمدرضا علیزاده، میلاد بیگی و مسلم دهقان موفق به کسب مدال نقره و عمار عابدیان موفق به کسب مدال برنز شدند. زارع زاده همچنین از دایر شدن کلاس های کاراته کنترلی برای اولین بار برای آقایان در این شهرستان و در باشگاه صاحب الزمان(عج) واقع در تربیت بدنی مجموعه ورزشی محصل خبر داد و افزود: گفتنی است باشگاه کاراته صاحب الزمان(عج) روزهای زوج ساعت 19 الی 22 در مجموعه ورزشی شهید محصل مهریز دایر می باشد.
درخشش کارته کاران مهریزی در مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، کاراته کاران مهریزی  با کسب 3 مدال نقره و 1 برنز در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشیدند.
علی محمد زارع زاده مربی باشگــاه کاراته صاحب الزمان(عج) در این خصوص گفت: این مسابقات در بخش کمیته و در سبک شین کاراته 15 مهرماه در استان یزد برگزار شد که محمدرضا علیزاده، میلاد بیگی و مسلم دهقان موفق به کسب مدال نقره و عمار عابدیان موفق به کسب مدال برنز شدند.
زارع زاده همچنین از دایر شدن کلاس های کاراته کنترلی برای اولین بار برای آقایان در این شهرستان و در باشگاه صاحب الزمان(عج) واقع در تربیت بدنی مجموعه ورزشی محصل خبر داد و افزود: گفتنی است باشگاه کاراته صاحب الزمان(عج) روزهای زوج ساعت 19 الی 22 در مجموعه ورزشی شهید محصل مهریز دایر می باشد.

آدرس کوتاه :