دبیر شورای آموزش و پرورش مهریز خواستار شد: تبدیل نمایندگی بیمه طلایی مهریز به شعبه

دبیر شورای آموزش و پرورش مهریز خواستار شد: تبدیل نمایندگی بیمه طلایی مهریز به شعبه


شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار مهریز برگزار شد
دبیر شورای آموزش و پرورش مهریز خواستار شد: تبدیل نمایندگی بیمه طلایی مهریز به شعبه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان مهریز خواستار تبدیل نمایندگی بیمه طلایی مهریز به شعبه شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، حسن حاضری ظهر امروز در نشست اعضای شورای آموزش و پرورش مهریز با تاکید بر تبدیل نمایندگی بیمه طلایی به شعبه اظهار داشت: خدمات‌رسانی به فرهنگیان شهرستان مهریز در امر بیمه طلایی با وجود نمایندگی به کندی صورت می‌گیرد و این امر نارضایتی فرهنگیان شهرستان را به دنبال داشته است.
وی افزود: با تبدیل نمایندگی بیمه طلایی به شعبه، مشکل بیش از 750 نفر از فرهنگیان شهرستان حل خواهد شد.
حاضری در مورد اجرای طرح مهر در این شهرستان همکاری و تعامل ادارات و دستگاه‌های اجرایی را خواستار شد.
فرماندار مهریز و رئیس شورای آموزش و پرورش مهریز نیز در این نشست از مسئولان آموزش و پروش برای درخشش دانش‌آموزان شهرستان در کنکور سراسری قدردانی کرد و گفت: کسب 53 رتبه زیر هزار در کنکور سراسری به ویژه کسب رتبه‌های اول، سوم و ششم کنکور نشان از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های دانش‌آموزان مهریزی برای پیشرفت و رشد آنان دارد.
مهدی کیانی مقدم اظهار داشت: دانش‌آموزان مهریزی با کسب این رتبه‌های برتر، آینده روشنی را برای شهرستان رقم خواهند زد و این جای بسی امیدواری برای توسعه و آبادانی این شهرستان خواهد بود.
وی همچنین قول پیگیری تبدیل نمایندگی بیمه طلایی مهریز به شعبه را داد.
فرماندار مهریز همچنین با گرامیداشت روز جهانی قدس افزود: روز قدس میثاق با آرمان‌های بلند و جاودانه بنیانگذار جمهوری اسلامی و بیعت با مقام عظمای ولایت است.
وی خاطرنشان کرد: در این روز، یک بار دیگر امت اسلامی با الفبای فکری ایدئولوگ انقلاب اسلامی و بنیانگذار روز جهانی قدس پیمان می‌بندد و به جهانیان می‌فهماند که جبهه مقاومت و سازش‌‌‌‌ناپذیري که خمینی کبیر در مقابل اشغالگران صهونیست گشود، هیچگاه بسته نمی‌شود.
به گزارش فارس، آماده‌سازی مدارس شهرستان برای آغاز سال تحصیلی، بازدید شبکه بهداشت و درمان از مدارس و ضدعفونی کردن مدارس، نظافت مسیرهای منتهی به مدارس توسط شهرداری و صدور مجوز نصب بیلبورد در سه نقطه از سطح شهرستان از مصوبات این نشست بود.
همچنین در این جلسه واگذاری قسمتی از اجرای طرح مهر به انجمن اولیا مربیان مدارس و دعوت از تشکل‌های دانش‌آموزی و همکاران فرهنگی برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس مورد تصویب قرار گرفت.

آدرس کوتاه :