دانش‌آموز مهریزی به مسابقات علمی کاربردی کشور راه یافت

دانش‌آموز مهریزی به مسابقات علمی کاربردی کشور راه یافت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، برای نخستین بار در رشته مدیریت خانواده، دانش‌آموز مهریزی به مسابقات علمی کاربردی کشور راه یافت. مدیر کار و دانش الزهرای شهرستان مهریز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز از راه‌یابی دانش‌آموز این آموزشگاه برای نخستین بار در رشته مدیریت خانواده از شهرستان مهریز به مسابقات علمی کاربردی کشور خبر داد. نصیری عنوان کرد: زهرا محسنی دانش‌آموز این آموزشگاه با کسب رتبه برتر استان یزد در مسابقات تئوری دوازدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کار و دانش استان یزد به مسابقات کشوری راه یافت. وی تصریح کرد: مرحله عملی این مسابقات در 34 رشته با شرکت هنرجویان 31 استان کشور در تیرماه 91 به مدت سه روز در تبریز برگزار خواهد شد. نصیری عنوان کرد: دانش‌آموزان پس از اتمام درس در مراکز کار و دانش می‌توانند در مراکز آموزش عالی ادامه تحصیل داده یا وارد بازار کار شوند که خوش‌بختانه فارغ‌التحصیلان این آموزشگاه از این نظر برخوردار هستند. کار و دانش الزهرای شهرستان مهریز در سه رشته مدیریت خانواده، نقشه‌کشی ساختمان و گرافیک فعال است.
دانش‌آموز مهریزی به مسابقات علمی کاربردی کشور راه یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، برای نخستین بار در رشته مدیریت خانواده، دانش‌آموز مهریزی به مسابقات علمی کاربردی کشور راه یافت.
مدیر کار و دانش الزهرای شهرستان مهریز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز از راه‌یابی دانش‌آموز این آموزشگاه برای نخستین بار در رشته مدیریت خانواده از شهرستان مهریز به مسابقات علمی کاربردی کشور خبر داد.
نصیری عنوان کرد: زهرا محسنی دانش‌آموز این آموزشگاه با کسب رتبه برتر استان یزد در مسابقات تئوری دوازدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کار و دانش استان یزد به مسابقات کشوری راه یافت.
وی تصریح کرد: مرحله عملی این مسابقات در 34 رشته با شرکت هنرجویان 31 استان کشور در تیرماه 91 به مدت سه روز در تبریز برگزار خواهد شد.
نصیری عنوان کرد: دانش‌آموزان پس از اتمام درس در مراکز کار و دانش می‌توانند در مراکز آموزش عالی ادامه تحصیل داده یا وارد بازار کار شوند که خوش‌بختانه فارغ‌التحصیلان این آموزشگاه از این نظر برخوردار هستند.
کار و دانش الزهرای شهرستان مهریز در سه رشته مدیریت خانواده، نقشه‌کشی ساختمان و گرافیک فعال است.

آدرس کوتاه :