دانش‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار شدند؛ افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مهریز

دانش‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار شدند؛ افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، جمعی از دانش‌آموزان کنکوری و دانشجویان شهرستان مهریز با امضای طوماری خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی این شهرستان شدند. با توجه به نزدیکی کنکور سراسری دانشگاه‏ها و امتحانات پایان ترم دانش‏آموزان و دانشجویان، دانش‌‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه‏های مهریز به ویژه کتابخانه مرکزی واقع در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شدند. این افزایش ساعت هر ساله در همین ایام صورت می‌گرفته که امسال مسئولان کتابخانه‌های عمومی کمبود بودجه را تنها دلیل عدم افزایش ساعت این کتابخانه‌ها عنوان می‌کنند. دانش‌آموزان و دانشجویان در این طومار آورده‌اند: ما دانش‌آموزان و دانشجویان به استحضار می‌رسانیم با توجه به گفت‌وگوهای مکرر با مسئول اداره کتابخانه‌های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اضافه کردن ساعات کار کتابخانه‌ها برای استفاده از سالن مطالعه آن به منظور آمادگی امتحانات نیم سال و کنکور سراسری و نپذیرفتن درخواست ما به دلیل کسری بوجه، درخواست تامین بودجه کتابخانه را از مسئولان استانی داریم. این طومار به امضای تعداد زیادی از دانشجویان و دانش‌آموزان مهریزی رسیده است. سال گذشته در همین ایام با تاکید مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز، ساعت کار کتابخانه مرکزی مهریز واقع در مجتمع فرهنگی هنری و کتابخانه عمومی شماره یک، دو ساعت و نیم یعنی تا ساعت 22 افزایش یافته بود. شهرستان مهریز دارای 11 کتابخانه عمومی است که شش کتابخانه در مرکز شهر و پنج کتابخانه نیز در روستاهای این شهرستان قرار دارند. خبرگزاری فارس
دانش‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار شدند؛ افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، جمعی از دانش‌آموزان کنکوری و دانشجویان شهرستان مهریز با امضای طوماری خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه‌های عمومی این شهرستان شدند.
با توجه به نزدیکی کنکور سراسری دانشگاه‏ها و امتحانات پایان ترم دانش‏آموزان و دانشجویان، دانش‌‌آموزان و دانشجویان مهریزی با امضای طوماری خواستار افزایش ساعت کار کتابخانه‏های مهریز به ویژه کتابخانه مرکزی واقع در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شدند.
این افزایش ساعت هر ساله در همین ایام صورت می‌گرفته که امسال مسئولان کتابخانه‌های عمومی کمبود بودجه را تنها دلیل عدم افزایش ساعت این کتابخانه‌ها عنوان می‌کنند.
دانش‌آموزان و دانشجویان در این طومار آورده‌اند: ما دانش‌آموزان و دانشجویان به استحضار می‌رسانیم با توجه به گفت‌وگوهای مکرر با مسئول اداره کتابخانه‌های عمومی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اضافه کردن ساعات کار کتابخانه‌ها برای استفاده از سالن مطالعه آن به منظور آمادگی امتحانات نیم سال و کنکور سراسری و نپذیرفتن درخواست ما به دلیل کسری بوجه، درخواست تامین بودجه کتابخانه را از مسئولان استانی داریم.
این طومار به امضای تعداد زیادی از دانشجویان و دانش‌آموزان مهریزی رسیده است.
سال گذشته در همین ایام با تاکید مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز، ساعت کار کتابخانه مرکزی مهریز واقع در مجتمع فرهنگی هنری و کتابخانه عمومی شماره یک، دو ساعت و نیم یعنی تا ساعت 22 افزایش یافته بود.
شهرستان مهریز دارای 11 کتابخانه عمومی است که شش کتابخانه در مرکز شهر و پنج کتابخانه نیز در روستاهای این شهرستان قرار دارند.

خبرگزاری فارس

آدرس کوتاه :