خوشحالی کشاورزان و دامداران مهریزی؛ بارش نخستین باران پاییزی در مهریز

خوشحالی کشاورزان و دامداران مهریزی؛ بارش نخستین باران پاییزی در مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بالاخره انتظار طولانی مدت زمین تشنه به سر آمد و نخستین بارش رحمت الهی در شصت و یکمین روز پاییز جلابخش قلوب جرم گرفته و مکدر مردم شد. د ر مهریز که بیشترین آسیب‌ها و خسارات از خشکسالی‌های چند سال اخیر متحمل شده است، باران با شدت خوبی در حال باریدن است. باران نم نم پاییزی که از امروز ظهر(سه شنبه ظهر) آغاز شده و به تناوب، همچنان ادامه دارد، زیبایی و لطافت خاصی به شهر مهریز بخشیده است. بی شک باران امروز شادی و شکرگزاری کشاورزان به ویژه زعفران کاران را به همراه خواهد داشت که از ابتدای سال زراعی جاری منتظر رحمت الهی بوده اند و هم اکنون هم منتظر آخرین آبیاری زمین های زعفران قبل برداشت هستند. این اتفاق خوشایند را در نخستین روز از آذرماه به فال نیک گرفته و امیدواریم شروعی باشد برای یک سال پر بارش و کشیدن خط بطلان بر سایه شوم خشکسالی که سال‌هاست بر منطقه ما احاطه دارد. این بارش‌ها در مناطق مختلف استان یزد از جمله یزد، صدوق، تفت، میبد، اردکان و ...  ادامه دارد و در برخی نقاط نیز در قالب بارش‌های پراکنده در برخی نقاط استان مشاهده می‌شود.  
خوشحالی کشاورزان و دامداران مهریزی؛ بارش نخستین باران پاییزی در مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بالاخره انتظار طولانی مدت زمین تشنه به سر آمد و نخستین بارش رحمت الهی در شصت و یکمین روز پاییز جلابخش قلوب جرم گرفته و مکدر مردم شد.

در مهریز که بیشترین آسیب‌ها و خسارات از خشکسالی‌های چند سال اخیر متحمل شده است، باران با شدت خوبی در حال باریدن است.

باران نم نم پاییزی که از امروز ظهر(سه شنبه ظهر) آغاز شده و به تناوب، همچنان ادامه دارد، زیبایی و لطافت خاصی به شهر مهریز بخشیده است.
بی شک باران امروز شادی و شکرگزاری کشاورزان به ویژه زعفران کاران را به همراه خواهد داشت که از ابتدای سال زراعی جاری منتظر رحمت الهی بوده اند و هم اکنون هم منتظر آخرین آبیاری زمین های زعفران قبل برداشت هستند.
این اتفاق خوشایند را در نخستین روز از آذرماه به فال نیک گرفته و امیدواریم شروعی باشد برای یک سال پر بارش و کشیدن خط بطلان بر سایه شوم خشکسالی که سال‌هاست بر منطقه ما احاطه دارد.
این بارش‌ها در مناطق مختلف استان یزد از جمله یزد، صدوق، تفت، میبد، اردکان و ...  ادامه دارد و در برخی نقاط نیز در قالب بارش‌های پراکنده در برخی نقاط استان مشاهده می‌شود.

 

آدرس کوتاه :