خلق حماسه ای دیگر در شهرستان مهریز؛ حضور گسترده مردم در ساعات اولیه رای گیری

خلق حماسه ای دیگر در شهرستان مهریز؛ حضور گسترده مردم در ساعات اولیه رای گیری


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در ساعات اولیه رای گیری نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای شاهد خلق حماسه ای دیگر در این شهرستان خواهیم بود.  امروز؛ روز 12 اسفند آغازگر حماسه‌ای جاوید در دفتر جمهوری اسلامی است و مردم فهیم شهرستان مهریز همگام با مردم سایر نقاط کشور آمده‌اند تا در این حماسه ماندگار شوند. درهای 47  شعبه اخذ رای در شهرستان مهریز در حالی از ساعت هشت صبح به روی حامیان نظام و انقلاب و ولایت و آنهایی که سرنوشت کشور برایشان اهمیت دارد گشوده شد که مردم از ساعاتی قبل از زمان موعود پشت درب‌ها ایستاده و صف کشیده‌ بودند. مردم وفادار و انقلابی شهرستان مهریز همانجوری که در دوران 8 سال دفاع مقدس با اهدای 313 شهید گلگون کفن ولایتمداری خود را به این انقلاب ثابت کردند باری دیگر همچون حضور گسترده و پرشور راهمپیمایی 22 بهمن امروز در دقایقِ اولیه شروع رای گیری، در پای صندوق های رای حاضر شدند و نماینده اصلح خود را انتخاب کردند.  
خلق حماسه ای دیگر در شهرستان مهریز؛ حضور گسترده مردم در ساعات اولیه رای گیری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در ساعات اولیه رای گیری نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای شاهد خلق حماسه ای دیگر در این شهرستان خواهیم بود.
 امروز؛ روز 12 اسفند آغازگر حماسه‌ای جاوید در دفتر جمهوری اسلامی است و مردم فهیم شهرستان مهریز همگام با مردم سایر نقاط کشور آمده‌اند تا در این حماسه ماندگار شوند.
درهای 47  شعبه اخذ رای در شهرستان مهریز در حالی از ساعت هشت صبح به روی حامیان نظام و انقلاب و ولایت و آنهایی که سرنوشت کشور برایشان اهمیت دارد گشوده شد که مردم از ساعاتی قبل از زمان موعود پشت درب‌ها ایستاده و صف کشیده‌ بودند.
مردم وفادار و انقلابی شهرستان مهریز همانجوری که در دوران 8 سال دفاع مقدس با اهدای 313 شهید گلگون کفن ولایتمداری خود را به این انقلاب ثابت کردند باری دیگر همچون حضور گسترده و پرشور راهمپیمایی 22 بهمن امروز در دقایقِ اولیه شروع رای گیری، در پای صندوق های رای حاضر شدند و نماینده اصلح خود را انتخاب کردند.

 

آدرس کوتاه :