حمایت مهریزی ها از تعلیق تعهدات برجامی


مردم روزه‌دار مهریز پس از نماز جمعه، با برگزاری راهپیمایی حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملّی اعلام نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، در پی صدور بیانیه شورای عالی امنیت ملّی مبنی بر اعلام تعلیق برخی تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران توسط دولت و دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حمایت از این اقدام، مردم روزه دار مهریزی این دعوت را لبیک گفتند.

پس از آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر مهریز، راهپیمایی کنندگان مهریز از مسجد جامع ولی عصر (عج)  شروع به راهپیمایی و حمایت قاطع خود از بیانیه شورای عالی امنیت ملّی و تعلیق تعهدات برجامی را اعلام کردند و خواستار اقدام جدی مسئولین در برابر زیاده‌خواهی‌های غرب و آمریکا شدند.

راهپیمایی کنندگان با سردادن شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و انگلیس و آل سعود، هیهات من الذله، می‌جنگیم می‌میریم ذلت نمی‌پذیریم، در عزم ملت ما تحریم اثر ندارد، انزجار خود را از آمریکا و مستکبرین اعلام کردند.

همچنین در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری در پنج بند قرائت شد که در بخشی از آن با اشاره به بی‌اثر شدن معاهده برجام و اثبات چندباره بدعهدی آمریکا و اروپا بر تقویت بنیه اقتصادی کشور بارونق تولید، تحقق عملی اقتصاد مقاومتی و تکیه به نیروی جوان تأکید شده است.
آدرس کوتاه :