حماسه غدیر در مهریز همزمان با 4 شهرستان دیگر استان بازسازی شد

حماسه غدیر در مهریز همزمان با 4 شهرستان دیگر استان بازسازی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در سالروز عید ولایت، حماسه غدیر در مهریز همزمان با 4 شهرستان دیگر استان بازسازی شد. مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در خصوص برگزاری این مراسم گفت: در این مراسم که در محل تفرجگاه غربالبیز برگزار شد حضور گسترده مردم بیانگر عمق علاقه آنان به موضوع بسیار مهم ولایت است و انشاالله شاهد روشن شدن ابعاد این حادثه بسیار بزرگ تاریخی خواهیم بود. سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز هم در این خصوص گفت: حدود 3 ماه است که عوامل اجرایی همراه با هیئت های مذهبی و مردمی شهرستان وادارات مختلف درگیر هماهنگی های برگزاری این مراسم هستند و امروز با حضور باشکوه مردم برای اولین بار در شهرستان مهریز حماسه غدیر را بازسازی شد.
حماسه غدیر در مهریز همزمان با 4 شهرستان دیگر استان بازسازی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در سالروز عید ولایت، حماسه غدیر در مهریز همزمان با 4 شهرستان دیگر استان بازسازی شد.
مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در خصوص برگزاری این مراسم گفت: در این مراسم که در محل تفرجگاه غربالبیز برگزار شد حضور گسترده مردم بیانگر عمق علاقه آنان به موضوع بسیار مهم ولایت است و انشاالله شاهد روشن شدن ابعاد این حادثه بسیار بزرگ تاریخی خواهیم بود.
سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز هم در این خصوص گفت: حدود 3 ماه است که عوامل اجرایی همراه با هیئت های مذهبی و مردمی شهرستان وادارات مختلف درگیر هماهنگی های برگزاری این مراسم هستند و امروز با حضور باشکوه مردم برای اولین بار در شهرستان مهریز حماسه غدیر را بازسازی شد.

آدرس کوتاه :