حماسه سازي مهريزيها در روز 13 آبان

حماسه سازي مهريزيها در روز 13 آبان


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،مردم انقلابی شهرستان مهریز که با اهدای ۳۱۳ شهید گلگون کفن وفاداری خود را به این انقلاب و ارزشهای آن اثبات کرده بودند باری دیگر امروز نیز با حضور خود ثابت کردند که همچنان وحدت و همبستگی خود را حفظ کرده و با آگاهی بیشتر و مقاوم‌تر از گذشته از انقلاب دفاع می‌کنند. مردم این شهرستان در قالب گروه‌های مختلف از کسبه و بازاریان، دانش‌آموزان و دانشجویان، طلاب و روحانیان گرفته تا ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و …  و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۱۳ آبان داشتند. مردم همیشه در صحنه مهریز با حرکت از میدان شهید صدوقی با تجمعی باشکوه در میدان شهیدای گمنام در مراسم ویژه این روز که با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز برگزار شد شرکت کردند .                                                                                                                                    
حماسه سازي مهريزيها در روز 13 آبان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،مردم انقلابی شهرستان مهریز که با اهدای ۳۱۳ شهید گلگون کفن وفاداری خود را به این انقلاب و ارزشهای آن اثبات کرده بودند باری دیگر امروز نیز با حضور خود ثابت کردند که همچنان وحدت و همبستگی خود را حفظ کرده و با آگاهی بیشتر و مقاوم‌تر از گذشته از انقلاب دفاع می‌کنند.
مردم این شهرستان در قالب گروه‌های مختلف از کسبه و بازاریان، دانش‌آموزان و دانشجویان، طلاب و روحانیان گرفته تا ورزشکاران، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و …  و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۱۳ آبان داشتند.
مردم همیشه در صحنه مهریز با حرکت از میدان شهید صدوقی با تجمعی باشکوه در میدان شهیدای گمنام در مراسم ویژه این روز که با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز برگزار شد شرکت کردند
.
 

   

 
 

   

 
 

 

   

 

 

 

 
 

   

 
 

 

   

 
 

 

   

 

 
 

   

 
 

 

 

   

 

 

 

   

 

   

 

 

 

   

 

 

   

 

   

 

 

 

 
 
 
آدرس کوتاه :