حضور گسترده جوانان مهریزی در مساجد مهریز در ماه مبارک رمضان

حضور گسترده جوانان مهریزی در مساجد مهریز در ماه مبارک رمضان


حجت السلام مجید جعفر پوررئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز  در گزارشی اظهار داشت: ماه مبارك رمضان ماه فضايل و خوبي‌ها است به همين دليل براي بهره‌مندي از فضايل ديني و معنوي آن، برنامه‌هاي مختلفي در اين ماه در مساجد شهرستان مهريز در حال برگزاري است. وي افزود: توزيع 600 ليتر گلاب ناب كاشان براي برگزاري آيين عطرافشاني و غبارروبي مساجد توسط سازمان تبليغات اسلامي اين شهرستان بين متوليان مساجد و توزيع بيش از 4 هزار مهر نماز بين نمازگزاران مهريزي از جمله فعاليت‌هاي اين سازمان در زمينه برگزاري نماز جماعت در مساجد اين شهرستان بوده است. رئيس سازمان تبليغات اسلامي مهريز خاطرنشان كرد: براي اقامه نماز جماعت و بيان  اجراي هرچه بهتر احكام و مسائل ديني به ويژه براي نوجوانان و جوانان، بيش از ۱ 00 مبلغ ديني در اين ماه در مساجد محلات مختلف شهرستان فعاليت مي‌كنند كه 45 نفر از اين مبلغان از حوزه علميه قم و 55 نفر نيز از روحانيون بومي شهرستان هستند. وي گفت: همچنين به منظور آشنايي بيشتر جوانان با ادعيه‌هاي قرآني و اوقات شرعي   به افق شهرستان و احادیثی به مناسبت این ماه  ودعاهای مخصوص این ماه  بيش از يك‌هزار برگ بنر و پوستر بين مساجد شهرستان توزيع شده و از سوي مردم نيز با نظارت و هماهنگي سازمان تبليغات اسلامي مهريز بيش از 150 جلسه ختم قرآن در منازل و مساجد شهرستان برگزار مي‌شود. جعفرپور با اشاره به حضور چشمگير جوانان در مراسم‌هاي ماه رمضان ادامه داد: در 100 مسجد شهرستان نماز جماعت با حضور گسترده جوانان برگزار مي‌شود كه اين امر نشانگر روحيه بالاي مذهبي مردمان سخت‌كوش اين شهر دارالولايه است. رئيس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان مهريز تصريح كرد: برگزاري آيين‌هاي ويژه میلاد امام حسن مجتبی  و احيا در شب‌هاي قدر در  مساجد مهريز، برگزاري بزرگداشت روز قدس در آخرين جمعه ماه مبارك و آيين‌هاي ويژه عيد فطر و ... از ديگر برنامه‌هاي ماه رمضان در مهريز است
حضور گسترده جوانان مهریزی در مساجد مهریز در ماه مبارک رمضان

حجت السلام مجید جعفر پوررئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مهریز  در گزارشی اظهار داشت: ماه مبارك رمضان ماه فضايل و خوبي‌ها است به همين دليل براي بهره‌مندي از فضايل ديني و معنوي آن، برنامه‌هاي مختلفي در اين ماه در مساجد شهرستان مهريز در حال برگزاري است.
وي افزود: توزيع 600 ليتر گلاب ناب كاشان براي برگزاري آيين عطرافشاني و غبارروبي مساجد توسط سازمان تبليغات اسلامي اين شهرستان بين متوليان مساجد و توزيع بيش از 4 هزار مهر نماز بين نمازگزاران مهريزي از جمله فعاليت‌هاي اين سازمان در زمينه برگزاري نماز جماعت در مساجد اين شهرستان بوده است.
رئيس سازمان تبليغات اسلامي مهريز خاطرنشان كرد: براي اقامه نماز جماعت و بيان  اجراي هرچه بهتر احكام و مسائل ديني به ويژه براي نوجوانان و جوانان، بيش از
۱00 مبلغ ديني در اين ماه در مساجد محلات مختلف شهرستان فعاليت مي‌كنند كه 45 نفر از اين مبلغان از حوزه علميه قم و 55 نفر نيز از روحانيون بومي شهرستان هستند.
وي گفت: همچنين به منظور آشنايي بيشتر جوانان با ادعيه‌هاي قرآني و اوقات شرعي   به افق شهرستان و احادیثی به مناسبت این ماه  ودعاهای مخصوص این ماه  بيش از يك‌هزار برگ بنر و پوستر بين مساجد شهرستان توزيع شده و از سوي مردم نيز با نظارت و هماهنگي سازمان تبليغات اسلامي مهريز بيش از 150 جلسه ختم قرآن در منازل و مساجد شهرستان برگزار مي‌شود.
جعفرپور با اشاره به حضور چشمگير جوانان در مراسم‌هاي ماه رمضان ادامه داد: در 100 مسجد شهرستان نماز جماعت با حضور گسترده جوانان برگزار مي‌شود كه اين امر نشانگر روحيه بالاي مذهبي مردمان سخت‌كوش اين شهر دارالولايه است.
رئيس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان مهريز تصريح كرد: برگزاري آيين‌هاي ويژه میلاد امام حسن مجتبی  و احيا در شب‌هاي قدر در  مساجد مهريز، برگزاري بزرگداشت روز قدس در آخرين جمعه ماه مبارك و آيين‌هاي ويژه عيد فطر و ... از ديگر برنامه‌هاي ماه رمضان در مهريز است

آدرس کوتاه :