حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین شب از یادواره لاله های آسمانی مهریز

حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین شب از یادواره لاله های آسمانی مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین شب از یادواره لاله های آسمانی مهریز سخنرانی کرد. حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی در چهارمین یادواره شهید کعبه استان، سرداران و 82 شهید پایگاه‌های حضرت مهدی (عج) و شهیدان دستغیب و باهنر شهرستان مهریز، مردم استان را نماد اقتصاد مقاومتی خواند و اظهار داشت: کار، تلاش و تولید در کنار مدیریت بهینه مصرف دو رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است و مردم استان یزد در این دو حوزه الگویی برای امت ما هستند و ما این دو را امروز از مردم این استان فرا می‌گیریم. ابوترابی خاطرنشان کرد: اگر این کار و تلاش مردم یزد نبود امروز هم این استان به نماد کار، تلاش، تخصص و پشتکار شناخته نمی‌شد. وی با بیان اینکه زنان و مردان یزد در کشور با خصوصیت کار، تلاش و پشتکار شناخته می‌شوند، تصریح کرد: اگر انرژی حیات‌آفرین هشت سال دفاع مقدس به عرصه کار و تولید ما منتقل می‌شد، امروز ایران به یک کارخانه بزرگ تولیدی در جهان با کیفیتی بالا تبدیل می‌شد و بازارهای اروپا و آسیا را در اختیار خود قرار می‌داد. عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، عصر امروز را به عصر حضرت یوسف تشبیه کرد و اظهار داشت: حضرت یوسف با هفت سال کار و تلاش مستمر و پی در پی توانست خود و اصحاب خود را نجات دهد و هم‌اکنون نیز مردم ایران باید آن را الگویی برای خود قرار دهند و با کار و تلاش مستمر کشور را در تحقق اقتصاد مقاومتی یاری کنند. وی با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد ما را مورد هجمه قرار داده، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی منطقه و کشور ما باید با کار و تلاش پی در پی و مدیریت مصرف حرکت انقلاب را به پیش ببریم. وی با تاکید بر اینکه مردم استان یزد باید در عدم استفاده از کالاهای خارجی سرآمد کشور باشند، تاکید کرد: دشمن امروز می‌خواهد با فشارها، تحریم‌ها و جلوگیری از چرخش چرخه تولید ایران، بازار ما را خراب کند و ما باید به تعبیر مقام معظم رهبری از این پیچ تاریخی عبور کنیم و توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کنیم. وی اظهار داشت: با صبر و شکیبایی و کار و تلاش امروز مردم ایران کشور ما با وجود تحریم‌های فراوان و فشارهای زیاد دشمن در هیچ عرصه‌ای آسیب ندیده است و برای برون رفت از این فشارها ما نیازمند ایستادگی، تلاش و مدیریت مصرف هستیم و با معرفت و بصیرت این دوره را طی کنیم. وی با تمجید از حجاب و عفاف مردم دارالعباده یزد گفت: چادر زنان، رمز عزت مردم این دیار است و ملت ایران شما مردمان استان یزد را با عنوان حجاب و تقوا می‌شناسند. ابوترابی، زنان یزدی را زنانی وفادار به همسر، موفق در تربیت فرزندان و خانه‌داری نام برد.    
حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین شب از یادواره لاله های آسمانی مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در سومین شب از یادواره لاله های آسمانی مهریز سخنرانی کرد.

حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی در چهارمین یادواره شهید کعبه استان، سرداران و 82 شهید پایگاه‌های حضرت مهدی (عج) و شهیدان دستغیب و باهنر شهرستان مهریز، مردم استان را نماد اقتصاد مقاومتی خواند و اظهار داشت: کار، تلاش و تولید در کنار مدیریت بهینه مصرف دو رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است و مردم استان یزد در این دو حوزه الگویی برای امت ما هستند و ما این دو را امروز از مردم این استان فرا می‌گیریم.
ابوترابی خاطرنشان کرد: اگر این کار و تلاش مردم یزد نبود امروز هم این استان به نماد کار، تلاش، تخصص و پشتکار شناخته نمی‌شد.
وی با بیان اینکه زنان و مردان یزد در کشور با خصوصیت کار، تلاش و پشتکار شناخته می‌شوند، تصریح کرد: اگر انرژی حیات‌آفرین هشت سال دفاع مقدس به عرصه کار و تولید ما منتقل می‌شد، امروز ایران به یک کارخانه بزرگ تولیدی در جهان با کیفیتی بالا تبدیل می‌شد و بازارهای اروپا و آسیا را در اختیار خود قرار می‌داد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، عصر امروز را به عصر حضرت یوسف تشبیه کرد و اظهار داشت: حضرت یوسف با هفت سال کار و تلاش مستمر و پی در پی توانست خود و اصحاب خود را نجات دهد و هم‌اکنون نیز مردم ایران باید آن را الگویی برای خود قرار دهند و با کار و تلاش مستمر کشور را در تحقق اقتصاد مقاومتی یاری کنند.
وی با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد ما را مورد هجمه قرار داده، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی منطقه و کشور ما باید با کار و تلاش پی در پی و مدیریت مصرف حرکت انقلاب را به پیش ببریم.
وی با تاکید بر اینکه مردم استان یزد باید در عدم استفاده از کالاهای خارجی سرآمد کشور باشند، تاکید کرد: دشمن امروز می‌خواهد با فشارها، تحریم‌ها و جلوگیری از چرخش چرخه تولید ایران، بازار ما را خراب کند و ما باید به تعبیر مقام معظم رهبری از این پیچ تاریخی عبور کنیم و توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کنیم.
وی اظهار داشت: با صبر و شکیبایی و کار و تلاش امروز مردم ایران کشور ما با وجود تحریم‌های فراوان و فشارهای زیاد دشمن در هیچ عرصه‌ای آسیب ندیده است و برای برون رفت از این فشارها ما نیازمند ایستادگی، تلاش و مدیریت مصرف هستیم و با معرفت و بصیرت این دوره را طی کنیم.
وی با تمجید از حجاب و عفاف مردم دارالعباده یزد گفت: چادر زنان، رمز عزت مردم این دیار است و ملت ایران شما مردمان استان یزد را با عنوان حجاب و تقوا می‌شناسند.
ابوترابی، زنان یزدی را زنانی وفادار به همسر، موفق در تربیت فرزندان و خانه‌داری نام برد.

 

یادواره لاله های آسمانی مهریز

 

یادواره لاله های آسمانی مهریز

آدرس کوتاه :