حضور دوچرخه‌سواران جوان مهریزی در اردوهاي تيم ملي

حضور دوچرخه‌سواران جوان مهریزی در اردوهاي تيم ملي


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، دوچرخه‌سواران جوان مهریزی در اردوهاي تيم ملي در تبريز و تهران حضور يافتند. مجيد ابويي و علي‌اكبر زارعي دو دوچرخه‌سوار جوان تيم كاشي پرسپوليس در اولین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی دوچرخه سواری جوانان کشورمان در مواد استقامت كه به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در شهرستان تبریز در حال برگزاری است، حضور دارند. اين اردوي آماده‌سازي از اول اردیبهشت‌ماه و به مدت 13 روز در تبریز برگزار مي‌شود. همچنين نام حامد زارع دوچرخه‌سوار جوان تيم مهرطلبان يزد در ليست ركابزنان دعوت شده به اولین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی دوچرخه‌سواری کشورمان در مواد سرعت ديده مي‌شود. زارع در اين اردوي پنج روزه در پیست دوچرخه‌سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران زير نظر مربيان تمرين مي‌كند.
حضور دوچرخه‌سواران جوان مهریزی در اردوهاي تيم ملي

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، دوچرخه‌سواران جوان مهریزی در اردوهاي تيم ملي در تبريز و تهران حضور يافتند.
مجيد ابويي و علي‌اكبر زارعي دو دوچرخه‌سوار جوان تيم كاشي پرسپوليس در اولین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی دوچرخه سواری جوانان کشورمان در مواد استقامت كه به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در شهرستان تبریز در حال برگزاری است، حضور دارند.
اين اردوي آماده‌سازي از اول اردیبهشت‌ماه و به مدت 13 روز در تبریز برگزار مي‌شود.
همچنين نام حامد زارع دوچرخه‌سوار جوان تيم مهرطلبان يزد در ليست ركابزنان دعوت شده به اولین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی دوچرخه‌سواری کشورمان در مواد سرعت ديده مي‌شود.
زارع در اين اردوي پنج روزه در پیست دوچرخه‌سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران زير نظر مربيان تمرين مي‌كند.

آدرس کوتاه :