جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان مهریزبرگزارشد.


با حضور فرماندار مهریز ، معاون فرماندار،مشاور امور بانوان فرمانداری و دیگر اعضاکارگروه زنان و خانواده شهرستان مهریزدر محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد .

 با حضور فرماندار مهریز ، معاون فرماندار،مشاور امور بانوان فرمانداری و دیگر اعضاکارگروه زنان و خانواده شهرستان مهریزدر محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مهریز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،بررسی و هماهنگی برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن و همچنین پیگیری افتتاح مجموعه فرهنگی، آموزشی بانوان شهرستان  از محورهای اصلی این جلسه بود .

سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان مهریز در این جلسه با اشاره به نقش و جایگاه زن در جامعه بر برنامه های درنظر گرفته شده برای این ایام  با هدف تقویت ارزشهای اسلامی و همچنین تکریم خانواده تاکیدکرد.

وی همچنین خواستار همکاری ادرات و نهادها در برگزاری باشکوه و شایسته هفته گرامیداشت مقام زن شدوارائه برنامه‌های اثربخش در این هفته را از اولویت‌های هماهنگی و برنامه‌ریزی گرامیداشت هفته زن بیان کرد.

خانم زارعزاده ، مشاور بانوان فرمانداری مهریز هم در این جلسه به ارایه گزارشی از پیشرفت مجموعه فرهنگی، آموزشی بانوان شهرستان مهریز پرداخت و اظهار امیدواری کرد که این مجموعه در هفته بزرگداشت مقام زن به بهره برداری برسد .آدرس کوتاه :