جشن میلاد کوثر (س) در زورخانه ولی عصر (عج) مهریز برگزار شد+ تصاویر

شناسه : 2180960

جشن میلاد کوثر (س) در زورخانه ولی عصر (عج) مهریز برگزار شد+ تصاویر
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در این مراسم ابتدا فرماندار شهرستان مهریز طی سخنانی به نقش ورزش و بخصوص ورزش فرهنگی و ارزشی باستانی و پهلوانی در جامعه اسلامی اشاره  از فعالیت ورزشکاران و باستانی کاران شهرستان تشکر کرد .

" سید محمد رستگاری " به اشاره به استعداد و علاقمندان زیادی که در مهریز در رشته باستانی و پهلوانی کار می کنند بر توسعه و پیشرفت آن با همکاری مردم و خیرین تاکید کرد .

همچنین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز  ٰ ورزش باستانی را از ورزش های مهمی دانست که زمینه گسترش آن در منطقه وجود دارد و طی سال های اخیر کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته است .

" داود فتح آبادی " بر همکاری مسئولان اجرایی و خیرین برای توسعه این ورزش در سطح شهرستان تاکید کرد و از رییس گذشته و جدید این هیات نیز قدردانی نمود .

همچنین رییس هیات ورزش پهلوانی و باستانی شهرستان مهریز با تیریک میلاد باسعادت زهرای مرضیه (س) و حضرت امام خمینی (ره) و اشعاری در خصوص این دو میلاد خجسته از همکاری مسئولان و ورزشکاران قدردانی نمود .

" طباطبایی " اظهار داشت: ورزش باستانی با فرهنگ دینی و اعتقادی مردم ما عجین شده و سرمایه گذاری در آن یک ارزش و باید روز به روز بیشتر شود .

همچنین یکی از مرشدان برتر کشور نیز در ادامه با نواحی گرم و همچنین سخنرانی خود به اهمیت فعالیت های ورزشی و فرهنگی در قالب این رشته جذاب تاکید کرد .

در این مراسم عملیات باستانی توسط باستانی کاران دو زورخانه حضرت ولی عصر (عج) و همچنین تختی شهرستان مهریز انجام گرفت و همچنین توسط هیات و اداره ورزش و جوانان مهریز با تعدادی از پیشکسوتان و فعالان این رشته لوح و هدایایی تقدیم گردید .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه