جشن مهرورزی در مهریز برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ، جمعه 13 ارديبهشت جشن مهرورزي باهدف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مهریز در دونوبت صبح و عصر در منطقه گردشگری غربالبیز برگزار شد.  مدیر عامل ستاد دیه استان یزد گفت: برای آزادی 12 زندانی جرائم غیرعمد مهریز به 31 میلیارد ریال بودجه نیاز است که همراهی و حمایت مسوولان و خیران را طلب می کند. این مسئول تصریح کرد: محکومان به دیه ناشی از تصادفات، حوادث کارگاهی، مهریه، نفقه و بدهی مالی جزو زندانیان جرائم غیرعمد هستند که به حمایت نیاز دارند. همچنین فرماندار مهریز گفت: برگزاری جشن‌ مهرورزی  با همکاری مردم و خیران  موجب فرهنگ سازی و جلب مشارکت افراد خیر در آزادی زندانیان غیرعمد می شود. رضا زارع زاده مهریزی افزود: رسانه های گروهی با همکاری مسئولان باید برای جذب کمک خیران و اطلاع رسانی مناسب بیش از گذشته در شهرستان اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ، جمعه 13 ارديبهشت جشن مهرورزي باهدف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مهریز در دونوبت صبح و عصر در منطقه گردشگری غربالبیز برگزار شد.

 مدیر عامل ستاد دیه استان یزد گفت: برای آزادی 12 زندانی جرائم غیرعمد مهریز به 31 میلیارد ریال بودجه نیاز است که همراهی و حمایت مسوولان و خیران را طلب می کند.

این مسئول تصریح کرد: محکومان به دیه ناشی از تصادفات، حوادث کارگاهی، مهریه، نفقه و بدهی مالی جزو زندانیان جرائم غیرعمد هستند که به حمایت نیاز دارند.

همچنین فرماندار مهریز گفت: برگزاری جشن‌ مهرورزی  با همکاری مردم و خیران  موجب فرهنگ سازی و جلب مشارکت افراد خیر در آزادی زندانیان غیرعمد می شود.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: رسانه های گروهی با همکاری مسئولان باید برای جذب کمک خیران و اطلاع رسانی مناسب بیش از گذشته در شهرستان اقدام کنند.
آدرس کوتاه :