جشن الفبا برای دانش آموزان اول ابتدایی در مدارس مهریز برگزار شد

جشن الفبا برای دانش آموزان اول ابتدایی در مدارس مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حسن حاضری مدیر آموزش و پروش مهریز در این مراسم که در آموزشگاه ابتدایی شیخ طوسی با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از آموزگاران سخت کوش و دلسوز پایه ی اول، برای دانش آموزان آرزوی موفقیت و سلامتی کرد. اجرای برنامه های شاد و متنوع موجب شد دانش آموزان خاطره ی خوبی از آخرین روز کلاس اول خود داشته باشند و با اشتیاق در انتظار کلاس دوم باشند. در این جشن دانش آموزان با خواندن متن هایی از آموزگاران خود تشکر کردند که خواندن و نوشتن را به آنها یاد دادند و خواندن شعر و سرود و مسابقه از دیگر برنامه های جشن الفبا بود. در ادامه ی مراسم دانش آموزان در کنار کیک بزرگ ویژه جشن الفبا ، عکس یادگاری گرفتند ومراسم با اعطای هدیه هایی که از طرف مدرسه برای همه دانش آموزان سال اول تهیه شده بود به پایان رسید
جشن الفبا برای دانش آموزان اول ابتدایی در مدارس مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حسن حاضری مدیر آموزش و پروش مهریز در این مراسم که در آموزشگاه ابتدایی شیخ طوسی با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از آموزگاران سخت کوش و دلسوز پایه ی اول، برای دانش آموزان آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.
اجرای برنامه های شاد و متنوع موجب شد دانش آموزان خاطره ی خوبی از آخرین روز کلاس اول خود داشته باشند و با اشتیاق در انتظار کلاس دوم باشند.
در این جشن دانش آموزان با خواندن متن هایی از آموزگاران خود تشکر کردند که خواندن و نوشتن را به آنها یاد دادند و خواندن شعر و سرود و مسابقه از دیگر برنامه های جشن الفبا بود.
در ادامه ی مراسم دانش آموزان در کنار کیک بزرگ ویژه جشن الفبا ، عکس یادگاری گرفتند ومراسم با اعطای هدیه هایی که از طرف مدرسه برای همه دانش آموزان سال اول تهیه شده بود به پایان رسید

آدرس کوتاه :