جاذبه های تاریخی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز معرفی شد

جاذبه های تاریخی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم ویژه معرفی جاذبه های تاریخی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز در باغ پهلوان پور برگزار شد در این مراسم علاوه بر میهمانان و مسافران نوروزی، فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین شهرستان و همچنین معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد نیز حضور داشتند. فرماندار مهریز در این مراسم ضمن تبریک سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با تاکید بر استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب از آمادگی کامل شهرستان برای استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی در دور دوم سفرهای نورزی خبر داد و شهرستان مهریز را شهری تاریخی و باغ شهر استان خواند و افزود: مهریز یکی از شهرستانهای پرقدمت استان یزد به شمار می رود که به باغ شهر این استان نیز معروف است و قلعه های تاریخی مختلفی را نیز در خود جای داده و به واسطه برخورداری از آب و هوای مطلوب در نیمه اول هر سال به ویژه ایام نوروز میزبان گردشگرانی از داخل و خارج از استان یزد و حتی خارج از کشور است. معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان هم در این مراسم شهرستان مهریز را شهر قلعه های تاریخی و سرزمینی به وسعت تاريخ نام برد و افزود:مهریز را به دلیل بهره مندی از ده ها قلعه تاریخی و ارزشمند، شهر قلعه های تاریخی می خوانند. تهیه صنایع دستی و بومی شهرستان بصورت زنده توسط هنرمندان این شهرستان و برپایی نمایشگاه آثار طراحی و نقاشی هنرمندان شهرستان، سرود خوانی و نمایش عمو نوروز از دیگر برنامه های این مراسم بود. در پایان نیز از زحمات و تلاش های مدیر باغ پهلوان پور این شهرستان با اهدای لوحی تجلیل شد.
جاذبه های تاریخی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم ویژه معرفی جاذبه های تاریخی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز در باغ پهلوان پور برگزار شد
در این مراسم علاوه بر میهمانان و مسافران نوروزی، فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین شهرستان و همچنین معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد نیز حضور داشتند.
فرماندار مهریز در این مراسم ضمن تبریک سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی با تاکید بر استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب از آمادگی کامل شهرستان برای استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی در دور دوم سفرهای نورزی خبر داد و شهرستان مهریز را شهری تاریخی و باغ شهر استان خواند و افزود: مهریز یکی از شهرستانهای پرقدمت استان یزد به شمار می رود که به باغ شهر این استان نیز معروف است و قلعه های تاریخی مختلفی را نیز در خود جای داده و به واسطه برخورداری از آب و هوای مطلوب در نیمه اول هر سال به ویژه ایام نوروز میزبان گردشگرانی از داخل و خارج از استان یزد و حتی خارج از کشور است.
معاون میراث فرهنگی و گردشگری استان هم در این مراسم شهرستان مهریز را شهر قلعه های تاریخی و سرزمینی به وسعت تاريخ نام برد و افزود:مهریز را به دلیل بهره مندی از ده ها قلعه تاریخی و ارزشمند، شهر قلعه های تاریخی می خوانند.
تهیه صنایع دستی و بومی شهرستان بصورت زنده توسط هنرمندان این شهرستان و برپایی نمایشگاه آثار طراحی و نقاشی هنرمندان شهرستان، سرود خوانی و نمایش عمو نوروز از دیگر برنامه های این مراسم بود.
در پایان نیز از زحمات و تلاش های مدیر باغ پهلوان پور این شهرستان با اهدای لوحی تجلیل شد.

آدرس کوتاه :