توسعه دانشگاه آزاد مهريز حاصل تعامل با نمايندگان مجلس است

توسعه دانشگاه آزاد مهريز حاصل تعامل با نمايندگان مجلس است


نماينده مردم مهريز در مجلس: توسعه دانشگاه آزاد مهريز حاصل تعامل با نمايندگان مجلس است خبرگزاري فارس: نماينده مردم مهريز در مجلس گفت: توسعه و پيشرفت دانشگاه آزاد مهريز حاصل تعامل با نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي است.
توسعه دانشگاه آزاد مهريز حاصل تعامل با نمايندگان مجلس است

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، سيدكاظم فرهمند در جلسه‌ بررسي مسائل و مشكلات مراكز آموزش عالي به ويژه دانشگاه آزاد در مهريز اظهار داشت: زحمات رئيس دانشگاه آزاد مهريز به دليل جديت و پشتكار فراوان در پيشرفت و توسعه اين مركز آموزشي و ارتقاي سطح علمي اين دانشگاه قابل تقدير است.
فرهمند از رئيس دانشگاه آزاد مهريز خواست؛ از فارغ‌التحصيلان و متخصصان بومي بيكار شهرستان مهريز به شرطي كه به كيفيت دروس دانشگاه و سطح علمي آن لطمه‌اي وارد نشود، براي تدريس استفاده شود.
نماينده مردم مهريز در مجلس شوراي اسلامي همچنين با اشاره به رفع مشكل زمين و گرفتن مجوز اصولي دانشگاه و افزايش 10 رشته تحصيلي به مجموع رشته‌هاي اين دانشگاه خاطرنشان كرد: دانشگاه آزاد مهريز پيشرفت و توسعه خود را مديون تلاش‌ها و مديريت جدي محمدرضا ابرقويي، رئيس اين دانشگاه است و تعامل و ارتباط مستمر با نماينده مردم مهريز ضامن اين موفقيت بوده است.
در اين جلسه مسائل و مشكلات مراكز آموزش عالي شهرستان مهريز با حضور حجت‌الاسلام برهان، امام جمعه مهريز، فرماندار اين شهرستان و مسئولان مراكز آموزش عالي مهريز بررسي و راهكارهاي رفع آنها با نظر شركت‌كنندگان ارائه شد.

آدرس کوتاه :