تقویت اعتماد مردم به نظام، رسالت مدیران است


فرماندار مهریز گفت: دفاع از حقوق عمومی و شهروندی به خصوص تقویت اعتماد مردم به نظام از جمله مسائل مهمی است که باید مدیران اجرایی با همکاری بخش‌های دیگر آن را در این شهرستان جدی بگیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز رضا زارع زاده در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان افزود: دفاع از حقوق عمومی در چارچوب مقررات موجب تحقق نظم، امنیت، جلب اعتماد عمومی و تقویت دلگرمی مردم به نظام اسلامی است .

وی ادامه داد: مردم در ۴۰ سال گذشته  در عرصه‌های مختلف به خوبی وظایف خود را قبال جمهوری اسلامی انجام داده‌اند و باید مسئولان با همه وجود و افتخار با کار و تلاش مضاعف خود را وقف خدمت به آنها کنند.

فرماندار مهریز اظهار داشت: موفقیت در امور مختلف با جلب مشارکت مردم و تشکل‌ها بهتر و بیشتر انجام می‌شود بنابراین ارتباط با قشرهای مختلف توسط مدیران به انجام بهتر امور کمک می‌کند.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: نظارت بر امور، برنامه‌محوری، حرکت در راستای مناسب وظایف و اخلاص و ایمان از اموری است که باید همواره برای موفقیت بهتر ملاک عمل قرار گیرد.

همچنین امام جمعه مهریز به اهمیت کار دادستانی اشاره کرد و همکاری مردم و مسئولان با قوه قضائیه و مسئولان دادگستری این شهرستان را خواستار شد.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی گفت: پیگیری حقوق مردم، برخورد قانونی و قاطع با متخلفان و رسیدگی به مطالبات مردم جزو وظیفه‌های مهم است.

در این آیین با قدردانی از مهدی حسن پور به جای وی علی زارع به عنوان دادستان مهریز معرفی شد.

 
آدرس کوتاه :