تقدير وتشكر فر ماندار از بر گزار كنندگان مسابقات ليگ كشور در شهرستان مهريز

تقدير وتشكر فر ماندار از بر گزار كنندگان مسابقات ليگ كشور در شهرستان مهريز


  افتتاحيه سومین و آخرین مرحله از مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری کشور در شهرستان مهريز با حضور فرماندار و مسئولين ادارات و نهادهاي دولتي در بلوارآيت الله صدوقي(ره) مهريزشروع گرديد. در شروع مسابقات فر ماندار ضمن ياد وخاطره شهيدان دفاع مقدس  از بر گزاركنندگان اين مسابقات تقدير وتشكر به عمل آورد به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، رقابت نفس گیر آخرین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری در بخش جاده بالاخره پایان یافت و دوچرخه سواران مهریزی که احتمال قهرمانی آنها با پایان دومین مرحله بیشتر از دیگر تیم ها بود موفق شدند از با ۵ امتیاز بیشتر از تبریزیها بر سکوی قهرمانی بایستند. این مسابقات در ۲ رشته تایم تریل انفرادی و استقامت از امروز و دیروز  به میزبانی شهرستان مهریز با حضور ۳۹ دوچرخه سوار از ۹ تیم باشگاهی پتروشیمی تبریز – پیشگامان کویر یزد – تک اسپرت کرج – ترافیک تهران – نیروی هوایی- مس کرمان – هئیت اصفهان – هئیت زنجان و سازمان تاکسیرانی همدان برگزار شد. امروز در رقابتی حساس دوچرخه سواران در بخش تایم تریل انفرادی به مسافت ۳۰ کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتیجه مسابقات به شرح زیر است : ۱_ بهنام خلیلی خسروشاهی از تیم تک اسپرت کرج با زمان ۳۰:۲۹:۲۴ ۲_ قادر میزبانی از تیم پترو شیمی تبریز با زمان ۳۰:۴۱:۷۶ ۳_ علی خادمی از تیم مس کرمان با زمان ۳۰:۵۴:۵۴ نتیجه تیمی ۳ مرحله لیگ برتر جاده در سال ۱۳۹۲ : ۱- پیشگامان کویر یزد با امتیاز ۹۴۵ ۲-تک اسپرت کرج با امتیاز ۹۴۰ ۳- پتروشیمی تبریز با ۸۲۹ سیدمعزالدین سیدرضایی، سیدمصطفی سیدرضایی و حمید بیک خورمیزی دوچرخه سواران مهریزی حاضر در تیم پیشگامان کویر یزد بودند. .              
تقدير وتشكر فر ماندار از بر گزار كنندگان مسابقات ليگ كشور در شهرستان مهريز


 

افتتاحيه سومین و آخرین مرحله از مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری کشور در شهرستان مهريز با حضور فرماندار و مسئولين ادارات و نهادهاي دولتي در بلوارآيت الله صدوقي(ره) مهريزشروع گرديد. در شروع مسابقات فر ماندار ضمن ياد وخاطره شهيدان دفاع مقدس  از بر گزاركنندگان اين مسابقات تقدير وتشكر به عمل آورد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، رقابت نفس گیر آخرین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری در بخش جاده بالاخره پایان یافت و دوچرخه سواران مهریزی که احتمال قهرمانی آنها با پایان دومین مرحله بیشتر از دیگر تیم ها بود موفق شدند از با ۵ امتیاز بیشتر از تبریزیها بر سکوی قهرمانی بایستند.

این مسابقات در ۲ رشته تایم تریل انفرادی و استقامت از امروز و دیروز  به میزبانی شهرستان مهریز با حضور ۳۹ دوچرخه سوار از ۹ تیم باشگاهی پتروشیمی تبریز – پیشگامان کویر یزد – تک اسپرت کرج – ترافیک تهران – نیروی هوایی- مس کرمان – هئیت اصفهان – هئیت زنجان و سازمان تاکسیرانی همدان برگزار شد.

امروز در رقابتی حساس دوچرخه سواران در بخش تایم تریل انفرادی به مسافت ۳۰ کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتیجه مسابقات به شرح زیر است :
۱_ بهنام خلیلی خسروشاهی از تیم تک اسپرت کرج با زمان ۳۰:۲۹:۲۴
۲_ قادر میزبانی از تیم پترو شیمی تبریز با زمان ۳۰:۴۱:۷۶
۳_ علی خادمی از تیم مس کرمان با زمان ۳۰:۵۴:۵۴
نتیجه تیمی ۳ مرحله لیگ برتر جاده در سال ۱۳۹۲ :
۱- پیشگامان کویر یزد با امتیاز ۹۴۵
۲-تک اسپرت کرج با امتیاز ۹۴۰
۳- پتروشیمی تبریز با ۸۲۹

سیدمعزالدین سیدرضایی، سیدمصطفی سیدرضایی و حمید بیک خورمیزی دوچرخه سواران مهریزی حاضر در تیم پیشگامان کویر یزد بودند.

.

 

 

 

  

 

 

آدرس کوتاه :