تشييع پيكر يك شهيد گمنام دفاع مقدس

تشييع پيكر يك شهيد گمنام دفاع مقدس


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريزنماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین در استان یزد فرمودبا نظر مساعد کمیته جست‌وجوی مفقودین، پیکر یکی از شهدای گمنام دفاع مقدس که به تازگی در تفحص‌های این گروه کشف شده است، به یزد منتقل می‌شود. وی افزود: پیکر این شهید گمنام، امروز عصر وارد فرودگاه یزد می‌شود و مورد استقبال مردم، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا قرار می‌گیرد بنی‌فاطمه با بیان اینکه مراسم تشییع نیز در روز پنج‌شنبه ۱۱ مهرماه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از امروز تا روز تشییع، مراسم‌های ویژه‌ای در نقاط مختلف شهر یزد برگزار می‌شود. وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهدای گمنام در فضاهای فرهنگی و مناطق پرتردد شهر به خاک سپرده می‌شوند، پیکر این شهید گمنام نیز در مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد به خاک سپرده خواهد شد. بنی‌فاطمه با اشاره به آمار شهدای گمنام در استان یزد اظهار داشت: در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در فروردین ماه سال جاری، پنج شهید گمنام در اردکان به خاک سپرده شدند. وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در استان یزد نزدیک به ۱۴۰ شهید گمنام در نقاط مختلف به خاک سپرده شده‌اند.
تشييع پيكر يك شهيد گمنام دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريزنماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین در استان یزد فرمودبا نظر مساعد کمیته جست‌وجوی مفقودین، پیکر یکی از شهدای گمنام دفاع مقدس که به تازگی در تفحص‌های این گروه کشف شده است، به یزد منتقل می‌شود.

وی افزود: پیکر این شهید گمنام، امروز عصر وارد فرودگاه یزد می‌شود و مورد استقبال مردم، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا قرار می‌گیرد

بنی‌فاطمه با بیان اینکه مراسم تشییع نیز در روز پنج‌شنبه ۱۱ مهرماه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از امروز تا روز تشییع، مراسم‌های ویژه‌ای در نقاط مختلف شهر یزد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهدای گمنام در فضاهای فرهنگی و مناطق پرتردد شهر به خاک سپرده می‌شوند، پیکر این شهید گمنام نیز در مدرسه علمیه حضرت زینب (س) یزد به خاک سپرده خواهد شد.

بنی‌فاطمه با اشاره به آمار شهدای گمنام در استان یزد اظهار داشت: در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در فروردین ماه سال جاری، پنج شهید گمنام در اردکان به خاک سپرده شدند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در استان یزد نزدیک به ۱۴۰ شهید گمنام در نقاط مختلف به خاک سپرده شده‌اند.

آدرس کوتاه :