تجهيزات رأی‌گیری تمام مکانیزه بین شعب اخذ رأی توزیع شد

تجهيزات رأی‌گیری تمام مکانیزه بین شعب اخذ رأی توزیع شد


سیدمحمد رستگاری رئیس ستاد انتخابات شهرستان مهریز از توزیع دستگاه هاي رأی‌گیری مکانیزه بین شعب اخذ رأی در شهرستان‌های مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد خبر داد. وی با بیان اینکه فرآیند انتخابات در گسترده‌ترین حوزه انتخابیه کشور مکانیزه است، تصریح کرد: مسئولان فن‌آوری و اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان‌های این مرکز حوزه انتخابیه از امروز صبح برای دریافت دستگاه‌های رأی‌گیری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی به شهرستان مهریز مراجعه کرده و دستگاه‌ها را تحویل می‌گیرند. وی با اشاره به سیاست‌های دولت و تصمیم‌های ستاد انتخابات کشور در مورد برگزاری انتخابات مکانیزه تصریح کرد: مقرر شده فرآیندهای دومین مرحله انتخابات نهمین دوره مجلس در تمام شهرستان‌های این حوزه انتخابیه به صورت تمام مکانیزه برگزار شود. رستگاری تعیین هویت رأی‌دهندگان را در تمام شهرستان‌های این حوزه به صورت مکانیزه اعلام کرد و افزود: افراد در هنگام رأی‌گیری الزاما شناسنامه خود را به همراه داشته باشند و جهت سهولت در انجام فرايند اخذ راي كارت ملي خود را نيز به همراه داشته باشند. معاون فرماندار مهریز با بیان اینکه این شیوه رأی‌گیری برای نخستین بار در این شهرستان در حال اجراست، از تمام شهروندان خواست با دقت و سعه صدر با مسئولان شعب در اجراي صحیح این فرايند همکاری کنند. رستگاری ابراز داشت: در سطح کل حوزه انتخابیه بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد به مرکزیت مهریز 182 شعبه اخذ رأی مشتمل بر 97 شعبه شهری و 85 شعبه روستایی پیش‌بینی شده که از این تعداد 117 شعبه ثابت و 65 شعبه سیار خواهند بود. در دور دوم انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، مهریز و خاتم کاظم فرهمند و حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
تجهيزات رأی‌گیری تمام مکانیزه بین شعب اخذ رأی توزیع شد

سیدمحمد رستگاری رئیس ستاد انتخابات شهرستان مهریز از توزیع دستگاه هاي رأی‌گیری مکانیزه بین شعب اخذ رأی در شهرستان‌های مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد خبر داد.
وی با بیان اینکه فرآیند انتخابات در گسترده‌ترین حوزه انتخابیه کشور مکانیزه است، تصریح کرد: مسئولان فن‌آوری و اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان‌های این مرکز حوزه انتخابیه از امروز صبح برای دریافت دستگاه‌های رأی‌گیری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی به شهرستان مهریز مراجعه کرده و دستگاه‌ها را تحویل می‌گیرند.
وی با اشاره به سیاست‌های دولت و تصمیم‌های ستاد انتخابات کشور در مورد برگزاری انتخابات مکانیزه تصریح کرد: مقرر شده فرآیندهای دومین مرحله انتخابات نهمین دوره مجلس در تمام شهرستان‌های این حوزه انتخابیه به صورت تمام مکانیزه برگزار شود.
رستگاری تعیین هویت رأی‌دهندگان را در تمام شهرستان‌های این حوزه به صورت مکانیزه اعلام کرد و افزود: افراد در هنگام رأی‌گیری الزاما شناسنامه خود را به همراه داشته باشند و جهت سهولت در انجام فرايند اخذ راي كارت ملي خود را نيز به همراه داشته باشند.
معاون فرماندار مهریز با بیان اینکه این شیوه رأی‌گیری برای نخستین بار در این شهرستان در حال اجراست، از تمام شهروندان خواست با دقت و سعه صدر با مسئولان شعب در اجراي صحیح این فرايند همکاری کنند.
رستگاری ابراز داشت: در سطح کل حوزه انتخابیه بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد به مرکزیت مهریز 182 شعبه اخذ رأی مشتمل بر 97 شعبه شهری و 85 شعبه روستایی پیش‌بینی شده که از این تعداد 117 شعبه ثابت و 65 شعبه سیار خواهند بود.
در دور دوم انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، مهریز و خاتم کاظم فرهمند و حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

آدرس کوتاه :