تجليل از كتابداران شهرستان مهريز

تجليل از كتابداران شهرستان مهريز


  به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز  ،به مناسبت هفته کتاب و با هدف تقدیر از زحمات کتابداران در طول سال جاری از کتابداران مهریز طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر و بن کتاب تقدیر شد. سید رضا آقایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز در این خصوص گفت:  هیچ جامعه ای نمی‎تواند چهره پیشرفت و تکامل را ببیند مگر اینکه نسبت به کتاب وکتابخوانی همت داشته باشد. وی بر ضرورت توجه بیش از پیش مسوولان در مورد اهمیت کتاب خوانی و مطالعه و همچنین نکو داشت با شکوه این هفته تأکید کرد. گفتنی است شهرستان مهریز دارای ۱۰ باب کتابخانه عمومی می باشد و از لحاظ سرانه مطلوب فضای کتابخانه ای و تعداد منابع رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.  
تجليل از كتابداران شهرستان مهريز
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز  ،به مناسبت هفته کتاب و با هدف تقدیر از زحمات کتابداران در طول سال جاری از کتابداران مهریز طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر و بن کتاب تقدیر شد.

سید رضا آقایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز در این خصوص گفت:  هیچ جامعه ای نمی‎تواند چهره پیشرفت و تکامل را ببیند مگر اینکه نسبت به کتاب وکتابخوانی همت داشته باشد.
وی بر ضرورت توجه بیش از پیش مسوولان در مورد اهمیت کتاب خوانی و مطالعه و همچنین نکو داشت با شکوه این هفته تأکید کرد.
گفتنی است شهرستان مهریز دارای ۱۰ باب کتابخانه عمومی می باشد و از لحاظ سرانه مطلوب فضای کتابخانه ای و تعداد منابع رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.
 

آدرس کوتاه :