تجليل از رئيس فرهنگ وارشاد اسلامي مهريز

تجليل از رئيس فرهنگ وارشاد اسلامي مهريز


  به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،محمد رضا فلاح زاده استاندار یزد با اهدای لوح تقدیر از سید رضا آقایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز به پاس برگزاری موفق هفته فرهنگ رضوی در مهریز تقدیر و قدردانی نمود. در بخشی از این تقدیر نامه چنین آمده است: توفیق خدمت درهفته ای که مزین به نام مبارک   و متبرک به عطر عنایت ایشان گشته است فرصتی بی بدیل و توفیقی کم نظیر است که خداوند متعال آنرا به لطف و کرمش روزی و نصیب جنابعالی نموده است. گفتنی است هفته فرهنگ رضوی در تیرماه سالجاری در استان یزد برگزار شد که شهرستانهای یزد ، مهریزو ابرکوه حائز رتبه های برتر در کیفیت برگزاری این مراسم شده اند.    
تجليل از رئيس فرهنگ وارشاد اسلامي مهريز

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز،محمد رضا فلاح زاده استاندار یزد با اهدای لوح تقدیر از سید رضا آقایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز به پاس برگزاری موفق هفته فرهنگ رضوی در مهریز تقدیر و قدردانی نمود.

در بخشی از این تقدیر نامه چنین آمده است: توفیق خدمت درهفته ای که مزین به نام مبارک   و متبرک به عطر عنایت ایشان گشته است فرصتی بی بدیل و توفیقی کم نظیر است که خداوند متعال آنرا به لطف و کرمش روزی و نصیب جنابعالی نموده است.

گفتنی است هفته فرهنگ رضوی در تیرماه سالجاری در استان یزد برگزار شد که شهرستانهای یزد ، مهریزو ابرکوه حائز رتبه های برتر در کیفیت برگزاری این مراسم شده اند.
 

 

آدرس کوتاه :