تبریک فرماندار مهریز به مناسبت فرا رسيدن سال نووبهار فاطمی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز؛"سید محمد رستگاری " فرماندار مهریزضمن تسليت ايام سوگواري حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها)فرا رسيدن سال نوهجري شمسي را به مردم شریف شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز؛"سید محمد رستگاری " فرماندار مهریزضمن تسليت ايام سوگواري حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها)فرا رسيدن  سال نوهجري شمسي را به مردم شریف شهرستان تبریک گفت.

 

متن کامل پیام به شرح زیر است :

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

بار دیگر نوروز ایرانی فرا رسید تا غبار کهنگی  را از چهره طبیعت زدوده , شکوفه لبخند و نهال امید را در قلبمان بارور سازد. نوروز، روز نو شدن، روز تازگی و طراوت و روز تولد دوباره گیتی است، روزی که تعلق خاطر طبیعت به شكوفه و سبزه شكوه و جلوه اي خاص مي يابد.

 بهاری که در پیش داریم از رایحه دلپذیر عطر یاس فاطمی سرشار است . گر چه مدفن آن دردانه آفرینش غرق در غربت و تنهایی است ولی پیروان راستین حضرتش در انتظار ظهور فرزند عزیزش لحظه شماری می کنند تا غبار بی نشانی را از آن تربت پاک زدوده و ذره ذره آن را طوطیای چشمان ماتم زده خویش نمایند .

سالی که گذشت همچون همه سالهای بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همراه با تداوم روحیه انقلابی و ایستادگی بر اصول ، مبانی انقلاب و ارزشهای اسلام ناب محمدی (ص) مردم شریف ایران اسلامی بود .

اینجانب با توسل و آرزوی تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج) حلول سال1394 هجري شمسي را به مردم غیور ، صبوروولايتمدار شهرستان مهریز تبریک و تهنیت عرض نموده ،توفیقات روزافزون نظام مقدس جمهوري اسلامی بارهنمود هاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) وموفقيت خدمتگزاران صديق به مردم عزيز ايران اسلامي بويژه دولت تدبير و اميد را از درگاه ايزد منان خواستارم .

از حضرت باري تعالي سالي سرشار از تقوي ، سلامتی ، شادکامی ،نشاط و شادابي، اخلاق و معنویت ، رحمت و برکت و صلح و صفا و صمیمیت را براي مردمان بزرگوارايران زمين  مسئلت می نمایم.


آدرس کوتاه :