تاکید فرماندار مهریز بر برگزاری با شکوه محفل انس با قرآن

تاکید فرماندار مهریز بر برگزاری با شکوه محفل انس با قرآن


مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در جلسه برنامه ریزی پیرامون محفل انس با قران که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد به برگزاری با شکوه محفل انس با قرآن تاکید کرد. این جلسه نظر به اینکه در همین ماه جاری استان یزد میزبان برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم و میهمان قریب به 300 نفر از قاریان بین المللی هست برگزار شد. مهدی کیانی مقدم با اشاره به تاکیدات استاندار یزد مبنی بر به کار گیری تمام توان برای با شکوه برگزار نمودن این مراسم، تشکیل محافل قرآنی در شهرستان ها به منظور بهره گیری بهینه از قاریان حاضر در استان را یادآور شد. فرماندار مهریز همچنین برنامه ریزی در جهت ارتقای کیفی و کمی این محفل نورانی را ضروری دانست و افزود: سهمیه ی معینی نیز جهت حضور شهروندان مهریزی در محفل مرکز استان در نظر گرفته شده که می بایست زمینه را برای اعزام این عزیزان فراهم کنیم. در پایان نیز با نظر خوانی اعضا مقرر شد محفل انس با قرآن در مهریز روز شنبه 14 اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد شهرک ولی عصر(عج) برگزار شود. ایجاد نمایشگاهی قرآنی در مجاورت محفل انس با قرآن یکی از پیشنهادات اعضای جلسه بود.
تاکید فرماندار مهریز بر برگزاری با شکوه محفل انس با قرآن

مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در جلسه برنامه ریزی پیرامون محفل انس با قران که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد به برگزاری با شکوه محفل انس با قرآن تاکید کرد.
این جلسه نظر به اینکه در همین ماه جاری استان یزد میزبان برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم و میهمان قریب به 300 نفر از قاریان بین المللی هست برگزار شد.
مهدی کیانی مقدم با اشاره به تاکیدات استاندار یزد مبنی بر به کار گیری تمام توان برای با شکوه برگزار نمودن این مراسم، تشکیل محافل قرآنی در شهرستان ها به منظور بهره گیری بهینه از قاریان حاضر در استان را یادآور شد.
فرماندار مهریز همچنین برنامه ریزی در جهت ارتقای کیفی و کمی این محفل نورانی را ضروری دانست و افزود: سهمیه ی معینی نیز جهت حضور شهروندان مهریزی در محفل مرکز استان در نظر گرفته شده که می بایست زمینه را برای اعزام این عزیزان فراهم کنیم.
در پایان نیز با نظر خوانی اعضا مقرر شد محفل انس با قرآن در مهریز روز شنبه 14 اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد شهرک ولی عصر(عج) برگزار شود.
ایجاد نمایشگاهی قرآنی در مجاورت محفل انس با قرآن یکی از پیشنهادات اعضای جلسه بود.

آدرس کوتاه :