بیست و یکمین پارک روستایی مهریز هفته دولت افتتاح می شود

بیست و یکمین پارک روستایی مهریز هفته دولت افتتاح می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بیست و یکمین پارک روستایی مهریز هفته دولت افتتاح می شود. رئیس شرکت تعاونی وحدت دهیاران شهرستان مهریز در بازدید فرماندار، بخشدار و جمعی از مسئولین شهرستان مهریز از عملیات احداث پارک روستایی چنار در دهستان تنگ چنار مهریز از افتتاح این پارک در هفته دولت در سال جاری خبر داد. صفر رحیمی در این بازدید افزود: با افتتاح این پارک در کنار مجموعه تفریحی رفاهی محوطه چنار دهستان تنگ چنار اعتباری نزدیک به 40 میلیون تومان صرف خواهد شد. وی همچنین از آغاز عملیات احداث پارک های روستاهای احمد آباد و کردآباد در دهستان ارنان خبر داد. درخت  1200 ساله چنار که به ثبت آثار میراث فرهنگی و گردشگری رسیده نیز در این بازدید مقرر شد عملیات نگهداری و حفاظت از آن به عنوان یک میراثی گرانها و قدیمی اجرایی شود.
بیست و یکمین پارک روستایی مهریز هفته دولت افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بیست و یکمین پارک روستایی مهریز هفته دولت افتتاح می شود.
رئیس شرکت تعاونی وحدت دهیاران شهرستان مهریز در بازدید فرماندار، بخشدار و جمعی از مسئولین شهرستان مهریز از عملیات احداث پارک روستایی چنار در دهستان تنگ چنار مهریز از افتتاح این پارک در هفته دولت در سال جاری خبر داد.
صفر رحیمی در این بازدید افزود: با افتتاح این پارک در کنار مجموعه تفریحی رفاهی محوطه چنار دهستان تنگ چنار اعتباری نزدیک به 40 میلیون تومان صرف خواهد شد.
وی همچنین از آغاز عملیات احداث پارک های روستاهای احمد آباد و کردآباد در دهستان ارنان خبر داد.
درخت  1200 ساله چنار که به ثبت آثار میراث فرهنگی و گردشگری رسیده نیز در این بازدید مقرر شد عملیات نگهداری و حفاظت از آن به عنوان یک میراثی گرانها و قدیمی اجرایی شود.

آدرس کوتاه :