به همت نیروی انتظامی مهریز صورت گرفت؛ کشف 12 فقره محموله ترانزیتی سرقتی در جاده‌های ترانزیتی کشور

به همت نیروی انتظامی مهریز صورت گرفت؛ کشف 12 فقره محموله ترانزیتی سرقتی در جاده‌های ترانزیتی کشور


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از خبرگزاری فارس از مهریز، منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی استان یزد در جمع خبرنگاران از کشف 12 فقره محموله ترانزیتی سرقتی به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال در جاده‌های سراسر کشور خبر داد. وی افزود: به دنبال وقوع یک فقره سرقت ال سی دی در جاده‌های استان یزد، فرماندهی انتظامی شهرستان مهریز و نیروهای تحت امر و پلیس آگاهی استان و شهرستان به طور جد موضوع را در دستور کار قرار دادند و با پیگیری لازم و اقدامات پلیسی موفق به کشف یک کامیون ترانزیتی در محور مهریز شدند. این مسئول تصریح کرد: 24 ال سی دی پلاسما 50 اینج همراه با انواع البسه سرقتی در این کانتینر کشف و ضبط شد. فرمانده نیروی انتظامی استان یزد عنوان کرد: در این راستا پس از شناسایی و دستگیری پنج نفر سارق و مال خر و بررسی‌ها و تحقیقاتی که صورت گرفته 11 فقره محموله ترانزیتی سرقتی دیگر از کامیونهای حمل کالا از مناطق بندری به مناطق مرکزی کشور معترف شدند. امان‌اللهی اذعان داشت: این محموله‌ها در استان‌هایی چون اصفهان، سمنان و چند استان کشف شده که این باند سارق در جاده‌های ترانزیتی استان‌های مختلف کشور فعالیت داشته و ساکن تهران بودند. پسته، گوشت منجمد، کولر گازی، خشکبار و پوشاک از دیگر کالاهای سرقتی این چند محموله بوده است. خبرگزاری فارس خبرگزاری ایرنا
به همت نیروی انتظامی مهریز صورت گرفت؛ کشف 12 فقره محموله ترانزیتی سرقتی در جاده‌های ترانزیتی کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از خبرگزاری فارس از مهریز، منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی استان یزد در جمع خبرنگاران از کشف 12 فقره محموله ترانزیتی سرقتی به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال در جاده‌های سراسر کشور خبر داد.
وی افزود: به دنبال وقوع یک فقره سرقت ال سی دی در جاده‌های استان یزد، فرماندهی انتظامی شهرستان مهریز و نیروهای تحت امر و پلیس آگاهی استان و شهرستان به طور جد موضوع را در دستور کار قرار دادند و با پیگیری لازم و اقدامات پلیسی موفق به کشف یک کامیون ترانزیتی در محور مهریز شدند.
این مسئول تصریح کرد: 24 ال سی دی پلاسما 50 اینج همراه با انواع البسه سرقتی در این کانتینر کشف و ضبط شد.
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد عنوان کرد: در این راستا پس از شناسایی و دستگیری پنج نفر سارق و مال خر و بررسی‌ها و تحقیقاتی که صورت گرفته 11 فقره محموله ترانزیتی سرقتی دیگر از کامیونهای حمل کالا از مناطق بندری به مناطق مرکزی کشور معترف شدند.
امان‌اللهی اذعان داشت: این محموله‌ها در استان‌هایی چون اصفهان، سمنان و چند استان کشف شده که این باند سارق در جاده‌های ترانزیتی استان‌های مختلف کشور فعالیت داشته و ساکن تهران بودند.
پسته، گوشت منجمد، کولر گازی، خشکبار و پوشاک از دیگر کالاهای سرقتی این چند محموله بوده است.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

آدرس کوتاه :